Simson v Iglů - Fórum

www.simsonviglu.cz
Právě je 27 duben 2024, 09:12

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra


Než budete zakládat nové vlákno, zkuste hledat. Pokud nepomůže, použijte pro pojmenování vlákna nějaký dostatečně výstižný, inteligentní a snadno pochopitelný název. Usnadňujete tak ostatním uživatelům - jak nynějším, tak budoucím - orientaci na fóru. Děkujeme
PS: Příspěvky které toto minimum splňovat nebudou skončí na smetišti. Je nám líto…

Kompletní pravidla k nahléhnutí zde



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 11 červenec 2014, 16:59 
Offline
Uživatel

Registrován: 21 říjen 2012, 11:32
Příspěvky: 760
Bydliště: polabí a okolní kopce
já bych víc jak 5 za sifona nedal.Je léto a ceny aut a motorek jsou nahoře.Po prázdninách se vše vrátí do normálu a reálů což je 4-7 tis.Kdo si počká vyhraje.Chtít v inzerátu mužu ,ale skutečně to prodat a ty prachy dostat jsou rozdílné věci.Protože mládí je bohaté na ideály ale bez peněz.

_________________
starší motocyklista 2 kategorie

Všeliké kvaltování toliko pro hovado dobré jest. J.A.Komenský


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 12 červenec 2014, 14:22 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 27 říjen 2010, 10:04
Příspěvky: 1105
Bydliště: Mladá Boleslav
nikdo tě nenutí aby jsi dával ;-) vím o lidech co simsoan prodali i za 15 ;-) ale vymazlený kousky

_________________
s51 : http://1url.cz/8QaZ
3,5k 2,7kw feel the power !!! :D :D :D
simson 50/2 leo vince zelená RS + facelift :-P
MZ ---> originál je originál zatím :D
Fotky : https://picasaweb.google.com/110386673902623613874


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 21 červenec 2014, 19:54 
Offline
Uživatel

Registrován: 27 květen 2013, 18:02
Příspěvky: 144
Bydliště: Smržovka
no..moje skušenost je taková,že sem koupil SR50 "91" za 3500 kaček,od kluka 1)za prvé nemohl na tom jezdit (neměl na to sepcifikaci v papírech)2)to jezdilo,nejezdilo a on tomu nerozuměl a vzdal to,mmj on to přivezl od někoho z Č.L.za 7500kaček a mě to nechal jak už víše,že zjistil že na to nemá...a dál do toho nevrtal :!:
já,kdyš sem to dostal do ruky tak jasně GOmotoru(klika,výbrus)a to sem nevěděl co mě ještě čeká za problemy se zapalováním(třy tyrIstory a zápal.cívky),než sem zjistil že tam patří 4V indučka,po té výměna komlpet elektriky,a na konec postupně brzdy,ložiska,přední šavle a podobně,prostě maník z Č.L-NA CO SÁHNUL TO Z KU*****VIL,i na zadním kole byl brzdovej klíč obráceně :evil: ,takže já mám motorku komplet udělanou a také na ní ted nedám dopustit co s týká spolehlivosti a podobně...
a na konec jak si jí cením :?: jednoduše od 12 000kček,páč vím že má i větčí hodnotu,ale pravděpodobně ji za ty prachy neprodám,ale taky jí nepotřebuji prodat,páč na ní jezdím denně do práce(7,5 tam a to samé zpět)a to v kopcích Jizerek a na to jakej je to veterán jezdí s mejma 100kylama stále na 4tyřku,málokdy řadím 3.jezdí asi2,5litru spotřeby takže LUXUS.
sohlasím je toposlední mechanickej a též bytelnej skůtřík na světě,skútry automaty typu Kentoya a podobné to už sou hračky pro děti na jednopoužití a škoda otom mluvit dál :roll:

_________________
Simson SR 50 r.v.91,Malaguti Grizzli12 50ccm,Jawa-250/559 Panelka,
motokolobrnda Nitro Scoters 49 ccm v plné palbě a na hraní od kamarádú z Čajna
Volvo V70 2,5 TDI


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 22 červenec 2014, 21:02 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 22 květen 2014, 20:56
Příspěvky: 82
skypane a proc sis ho poradne pred koupi neprohlidl?

_________________
Minulost: Simson SR50/1B, Bing 17


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 22 červenec 2014, 21:42 
Offline
Uživatel

Registrován: 27 květen 2013, 18:02
Příspěvky: 144
Bydliště: Smržovka
honzovo píše:
skypane a proc sis ho poradne pred koupi neprohlidl?

:lol: :lol: :lol: nooo protože sem ho nekupoaval já,ale ten kamarád :!: :wink: já už ho stěma vadama koupil za tu cenu a i sem je očekával že to nebude tak jednoduché :)

_________________
Simson SR 50 r.v.91,Malaguti Grizzli12 50ccm,Jawa-250/559 Panelka,
motokolobrnda Nitro Scoters 49 ccm v plné palbě a na hraní od kamarádú z Čajna
Volvo V70 2,5 TDI


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 59 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.102s | 13 Queries | GZIP : On ]