Simson v Iglů - Fórum

www.simsonviglu.cz
Právě je 28 březen 2024, 10:42

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra


Než budete zakládat nové vlákno, zkuste hledat. Pokud nepomůže, použijte pro pojmenování vlákna nějaký dostatečně výstižný, inteligentní a snadno pochopitelný název. Usnadňujete tak ostatním uživatelům - jak nynějším, tak budoucím - orientaci na fóru. Děkujeme
PS: Příspěvky které toto minimum splňovat nebudou skončí na smetišti. Je nám líto…

Kompletní pravidla k nahléhnutí zde



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: postaveni fora vzhledem k jinym
PříspěvekNapsal: 21 listopad 2009, 18:01 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 říjen 2007, 16:22
Příspěvky: 1805
Bydliště: Chomutov -> aktualně Brno :)
tak dnes jsem se zaregistroval na foru venovanym chevroletu a daewoo... koupil jsem si nexii. a musim rict ze na to, ze na tamnejsim foru je snad 30 moderatoru a x adminu tak tam maji nehorazny binec. maji dve hlavni skupiny v rvni chevrolet ve druhe daewoo. (jako zde simson a mz) v kazde z teto skupin jsou typi aut.. dalsi skupinou je inzerce. v ni jsou skupiny auta, nd, kola a neco ... ale kazda z tech skupin pro vsechny typy aut. takze kdyz jsem se podival na nd je tam plno inzerci ale na vse mozny ani poradne nepoznate k jakemu autu. navic stale v kazdem vlakne se objevuje UP akze se tam tak predhanej v poradi no. jinak kdyz jsem se podival do sekce nexie.. ty byla rada, tu byl problem tu byl tuning, tady prodej ... no desnej binec. prodavali tam tusim nejaky kolo. nakonec se to zvrhlo na diskuzi o vsem moznym nez o tom prodeji.
takze zrovna nad timhle forem si myslim ze iglu vede na cele care. zaroven s tim vas musim pochvali protoze v sekci bazar uz se tolik neobjevuji nejake problemy nebo tak. jen sem tam ojedinele.

dalsim forem je war-forum... ktere co se tyce pravidel je dos proste .. proste linky na filmy atd. ale prijde mi to chude v tom ze si tam clovek nemuze promluvit jako zde. ale hned tam vse najdete. ale ta komunikace mi tam chybi

jen jsem vam chtel rict svuj nazor na tohle forum a spokojenost. treba i vy znae nejaka fora a pokud byste neco z nich uvitali i zde tak si myslim ze by se o tom dalo mluvit. takze piste

_________________
NOVÝ PROJEKT NA NAŠEM FÓRU!!!Přepracování dílenské příručky - NOVĚ!!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: postaveni fora vzhledem k jinym
PříspěvekNapsal: 23 listopad 2009, 15:29 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 03 červenec 2008, 09:11
Příspěvky: 1308
Bydliště: Ostrov nad Ohří
to je pravda taky jsem na tom popremislel treba mobil fora to je hrozny tolerujou tam vsecko nadavky a treba jsem tam cetl ted zas na jinym foru jeden kluk chtel poradit ptz si chtel koupit ps2 a saskoval s cipen a nehorazny penize a vsecko...a tak mu odpovedeli a ten blb jim tam za to zacal nadavat.... nesnasim lidi co si prez net hrajou na mastry pritom to jsou 10 lety ucha nerikam ze nejsem mladej v 15 letech ale tohle je jako fakt hnus ty jiny fora tady je super ze se o to starame uz jen obyc uzivatele upozornuji ze porusuji pravidla novi uzivatele

muzeme byt radi za nase dobre moderatory kteri to tu uhlidaji :)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: postaveni fora vzhledem k jinym
PříspěvekNapsal: 23 listopad 2009, 22:37 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 14 červenec 2006, 10:33
Příspěvky: 2033
Bydliště: Stará Boleslav
taky chodim na několik forek(vw-club, GunShop, PCTuning, Minibike, Scooter-tuning a několik dalších) a myslim že jsme na celkem slušné úrovni. Myslim že jde hlavně o to jací uživatelé jsou a to hlavně věk rozhoduje. Zde mají tak v průměru 15-20 (nepočítám vyjímky) a to je věk kdy ještě člověk toleruje pravidla, a přízpěvky už jaksi o něčem jsou, kdežto na forech kde běžný věk uživatelů je 20 - 30 se ta morálka a celkově snažit se držet nějaká pravidla a chovat se dle nich moc nejde, a pak jsou tu fora kam choději víceméně všechny věkové zkupiny (15 - xxx) - např gunshop, kde mladí nezkušení se ptají a starší zkušenější radí, popř. udržují pořádek a směr diskuse.Jinak myslim si že celkem v pohodě forum, které je dobře rozděleno dle příslušných skupin až na to že servis a tuning tu není rozdělen jako zde, ale je to vše v jedné sekci, což celkem nedělá problémy, když si zvolený problém zkusíte nejdříve najít, jistě už ho řešil někdo před vámi (ale to je asi stejné u všech diskuzních fór) Na war-forum taky chodim a jak říkáš, pravidla striktně daná a neměnná, celkem dosti přehledné, na úkor volnosti diskuse. Jinak mi fachá strašně pomalu, takže tam moc nechodim :-)

Abych řekl pravsu, vlastně neznám jiné fórum, kde by byla takdobře zkombinovaná pravidla, jejich dodržování, rozdělení a celková přehlednost a koneckonců, když se diskuse tu a tam ubírá naprosto odlišným směrem, tak se sami uživatelé upozorní na odchýlení od tématu :)

jinak chodim sem celkem rád :-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: postaveni fora vzhledem k jinym
PříspěvekNapsal: 22 duben 2010, 17:39 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 25 červenec 2007, 12:40
Příspěvky: 420
Bydliště: Poprad
mne osobne pride ze vekova kategoria to tych 18 sa nevie spravat a prave starsi uzivatelia mi pridu inteligentnejsi a viac respektuju pravidla.Ale tazko to sudit z vseobecneho hladiska velmi to zavisi na jednotlivcoch..

_________________
Simson > RS60/6DA,tuning kluka,BVF 19,tuning filter,SKF loziska,Reso tuning auspuff.
Honda > NSR JC20,21KW,TOP stav !


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: postaveni fora vzhledem k jinym
PříspěvekNapsal: 05 srpen 2010, 22:19 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 20 únor 2009, 18:26
Příspěvky: 1786
Bydliště: Namestovo-Breza
naozaj zalezi na ludoch a clovek si tu najde aj dobrych kamaratou :) toto forum je uplne jedno z najlepsich hlavne koly tym ludom co su tu je tu fakt pohoda :wink:

_________________
SIMSON S51
60/4TT AMAL 21T 5Gang long Vape zapalko RZT R auspuff Heidenau K55 sport rajdy cire blinkre proste Caffe Racer


Sútaž Simson v akcií 1. miesto


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: postaveni fora vzhledem k jinym
PříspěvekNapsal: 07 srpen 2010, 22:54 
Offline
Uživatel

Registrován: 15 duben 2009, 06:00
Příspěvky: 10
Bydliště: zarnovica
Do-bby píše:
tak dnes jsem se zaregistroval na foru venovanym chevroletu a daewoo... koupil jsem si nexii. a musim rict ze na to, ze na tamnejsim foru je snad 30 moderatoru a x adminu tak tam maji nehorazny binec. maji dve hlavni skupiny v rvni chevrolet ve druhe daewoo. (jako zde simson a mz) v kazde z teto skupin jsou typi aut.. dalsi skupinou je inzerce. v ni jsou skupiny auta, nd, kola a neco ... ale kazda z tech skupin pro vsechny typy aut. takze kdyz jsem se podival na nd je tam plno inzerci ale na vse mozny ani poradne nepoznate k jakemu autu. navic stale v kazdem vlakne se objevuje UP akze se tam tak predhanej v poradi no. jinak kdyz jsem se podival do sekce nexie.. ty byla rada, tu byl problem tu byl tuning, tady prodej ... no desnej binec. prodavali tam tusim nejaky kolo. nakonec se to zvrhlo na diskuzi o vsem moznym nez o tom prodeji.
takze zrovna nad timhle forem si myslim ze iglu vede na cele care. zaroven s tim vas musim pochvali protoze v sekci bazar uz se tolik neobjevuji nejake problemy nebo tak. jen sem tam ojedinele.

dalsim forem je war-forum... ktere co se tyce pravidel je dos proste .. proste linky na filmy atd. ale prijde mi to chude v tom ze si tam clovek nemuze promluvit jako zde. ale hned tam vse najdete. ale ta komunikace mi tam chybi

jen jsem vam chtel rict svuj nazor na tohle forum a spokojenost. treba i vy znae nejaka fora a pokud byste neco z nich uvitali i zde tak si myslim ze by se o tom dalo mluvit. takze piste

toto forum je zatial najlepsie co navstevujem 8) http://www.nasetraktory.eu/forum/index.php


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.068s | 13 Queries | GZIP : On ]