Simson v Iglů - Fórum

www.simsonviglu.cz
Právě je 28 duben 2024, 00:30

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra


Než budete zakládat nové vlákno, zkuste hledat. Pokud nepomůže, použijte pro pojmenování vlákna nějaký dostatečně výstižný, inteligentní a snadno pochopitelný název. Usnadňujete tak ostatním uživatelům - jak nynějším, tak budoucím - orientaci na fóru. Děkujeme
PS: Příspěvky které toto minimum splňovat nebudou skončí na smetišti. Je nám líto…

Kompletní pravidla k nahléhnutí zde



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 62 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: mizící příspěvky
PříspěvekNapsal: 30 červenec 2006, 11:38 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 18 říjen 2003, 13:12
Příspěvky: 1969
Bydliště: Okres Rokycany
TooM-As píše:

Problém to není ale když je člověk zvyklej psát bez diakrityky jen s obcasnou carkou , ty si vymyslís pravidlo a ze dne na den začneš mazat příspěvky naprosto bez předchozího upozornění je to docela sviňárna.
Řekl bych mnohem lepší by bylo stíhat lidi co se registrujou a okamžite vytvoří nový téma typu = pomoc , mám bíg problém ... atd. v takovém případě bych postupoval takto : téma uzamknout (treba s vysvetlením PROČ) a po 10 dnech smazat(aby to tu nedelalo bordel na fóru), a to samé dělat s opakujícími se příspevky.

Na změnu pravidel jsem upozorni asi 12 h předem a to ještě zvlástní vývěskou na nástěnce.Chápu, že to není mnoho, ale můj předpoklad byl, že pokud uživatelé uvidí nové téma na nástěnce, tak si ho přečtou ač přijdou až po tomto ochraném období. Není můj problém, že uživatelé nečtou. Tentokrát jsem zvolil trošku jiný přístup. Předpokládál jsem, že si všichni doplněná pravidla přečtou a při smazání příspěvku jim to dojde. Přiznávám, že v tomhle jsem udělal trošku chyby. Byla to snaha zjednodušení práce oběma stranám. V nejbližší době bude smazání příspěvku doplněno ještě změnou ranku s odůvodnění na příslušné desce, aby se uživatel dozvěděl, kde udělal chybu.

_________________
Železo: Simson S60 Enduro(r.v.83): 17 z. kolečko, digitální tachometr


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: mizící příspěvky
PříspěvekNapsal: 30 červenec 2006, 11:41 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 27 září 2005, 16:14
Příspěvky: 98
Bydliště: Nýřany
Martin píše:
TooM-As píše:

Problém to není ale když je člověk zvyklej psát bez diakrityky jen s obcasnou carkou , ty si vymyslís pravidlo a ze dne na den začneš mazat příspěvky naprosto bez předchozího upozornění je to docela sviňárna.
Řekl bych mnohem lepší by bylo stíhat lidi co se registrujou a okamžite vytvoří nový téma typu = pomoc , mám bíg problém ... atd. v takovém případě bych postupoval takto : téma uzamknout (treba s vysvetlením PROČ) a po 10 dnech smazat(aby to tu nedelalo bordel na fóru), a to samé dělat s opakujícími se příspevky.

Na změnu pravidel jsem upozorni asi 12 h předem a to ještě zvlástní vývěskou na nástěnce.Chápu, že to není mnoho, ale můj předpoklad byl, že pokud uživatelé uvidí nové téma na nástěnce, tak si ho přečtou ač přijdou až po tomto ochraném období. Není můj problém, že uživatelé nečtou. Tentokrát jsem zvolil trošku jiný přístup. Předpokládál jsem, že si všichni doplněná pravidla přečtou a při smazání příspěvku jim to dojde. Přiznávám, že v tomhle jsem udělal trošku chyby. Byla to snaha zjednodušení práce oběma stranám. V nejbližší době bude smazání příspěvku doplněno ještě změnou ranku s odůvodnění na příslušné desce, aby se uživatel dozvěděl, kde udělal chybu.


To už by bylo lepší .

Když dostaneš pokutu taki ti řeknou za co ....


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: mizící příspěvky
PříspěvekNapsal: 30 červenec 2006, 11:48 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 18 říjen 2003, 13:12
Příspěvky: 1969
Bydliště: Okres Rokycany
Patous007 píše:
Martin píše:
Položím ti jednu jedinou otázku. Je takový problém napsat nan začátku věty velké písmeno a zakončit jí interpunkčním znaménkem?


PRO MĚ TO PROBLÉM NENÍ, JESTLI CHCEŠ BUDU PSÁT S CAPS LOCKEM:

ale uvědom si že spousta (troufám si říct většina) lidí nečte pravidla a nebo je zvyklá na pravidla z jiných fór a možná napíší důležitý příspěvek a on zmizí protože neměl na začátku velký písmeno? :roll:
Na mým fóru m65.ic.cz jsou jediný pravidla "linky do code" & "omezit vulgární výrazy", vím sice že na tom nesejde ale je to jen príklad :wink:

Já nemohu za to, že lidé jsou líní. Je to pouze jejich problém. Uznávám, že je trošku ujeté mazat příspěvky za chybějící velká písmena, ale situace, které tu byla, by se také dala označit jako dost ujetá. Čili na ujetou situaci asi musí být takové ujeté řešení. Jak už jsem napsal tresty za toto porušení pravidel se částečně změní.

_________________
Železo: Simson S60 Enduro(r.v.83): 17 z. kolečko, digitální tachometr


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: mizící příspěvky
PříspěvekNapsal: 30 červenec 2006, 11:49 
Offline
Uživatel

Registrován: 27 červenec 2006, 14:19
Příspěvky: 56
Bydliště: Komárov
TooM-As píše:
Martin píše:
TooM-As píše:

Problém to není ale když je člověk zvyklej psát bez diakrityky jen s obcasnou carkou , ty si vymyslís pravidlo a ze dne na den začneš mazat příspěvky naprosto bez předchozího upozornění je to docela sviňárna.
Řekl bych mnohem lepší by bylo stíhat lidi co se registrujou a okamžite vytvoří nový téma typu = pomoc , mám bíg problém ... atd. v takovém případě bych postupoval takto : téma uzamknout (treba s vysvetlením PROČ) a po 10 dnech smazat(aby to tu nedelalo bordel na fóru), a to samé dělat s opakujícími se příspevky.

Na změnu pravidel jsem upozorni asi 12 h předem a to ještě zvlástní vývěskou na nástěnce.Chápu, že to není mnoho, ale můj předpoklad byl, že pokud uživatelé uvidí nové téma na nástěnce, tak si ho přečtou ač přijdou až po tomto ochraném období. Není můj problém, že uživatelé nečtou. Tentokrát jsem zvolil trošku jiný přístup. Předpokládál jsem, že si všichni doplněná pravidla přečtou a při smazání příspěvku jim to dojde. Přiznávám, že v tomhle jsem udělal trošku chyby. Byla to snaha zjednodušení práce oběma stranám. V nejbližší době bude smazání příspěvku doplněno ještě změnou ranku s odůvodnění na příslušné desce, aby se uživatel dozvěděl, kde udělal chybu.


To už by bylo lepší .

Když dostaneš pokutu taki ti řeknou za co ....


Co pak pokutu ale teď i stratíš body... .


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: mizící příspěvky
PříspěvekNapsal: 30 červenec 2006, 12:23 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 18 červenec 2006, 13:54
Příspěvky: 1198
Bydliště: Královéhradecko
Martin píše:
Zvolil jsem mírnější formu, ale asi opět přejdeme na vyvěšování na desky...


Vyvěšovaní na desku je mírnější metoda než rovnou mazat příspěvky což mi jistě někteří dají za pravdu... :idea:

_________________
aka P4priX

60/2@41,5mm, AMAL18, Open Filtr, Leo Vince, Vmax=90km/h, Spotřeba ~3L

SRAZ V HK 21.7.2007


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: mizící příspěvky
PříspěvekNapsal: 30 červenec 2006, 12:27 
Offline
Uživatel

Registrován: 27 červenec 2006, 14:19
Příspěvky: 56
Bydliště: Komárov
Patous007 píše:
Martin píše:
Zvolil jsem mírnější formu, ale asi opět přejdeme na vyvěšování na desky...


Vyvěšovaní na desku je mírnější metoda než rovnou mazat příspěvky což mi jistě někteří dají za pravdu... :idea:


Máš pravdu ! když smažeš příspěvek musíš ho psát znova aby si ho všiml a odepsal,když napíšeš na desku co provedl nebo napíšeš mezi příspěvky aby tohle dodržovali-příště třeba dodrží...lepší než psát 2x ten samej text protože ho někdo smazal :roll:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 30 červenec 2006, 13:29 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 18 říjen 2003, 13:12
Příspěvky: 1969
Bydliště: Okres Rokycany
Smazání je také forma trestu. Následující podoba trestu bude smazání + vyvěšení na desku.

_________________
Železo: Simson S60 Enduro(r.v.83): 17 z. kolečko, digitální tachometr


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 30 červenec 2006, 13:33 
Offline
Uživatel

Registrován: 27 červenec 2006, 14:19
Příspěvky: 56
Bydliště: Komárov
Martin píše:
Smazání je také forma trestu. Následující podoba trestu bude smazání + vyvěšení na desku.


A co to pomůže když to smažeš tak mě to naštve a napíšu to ještě mockrát ...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 30 červenec 2006, 15:03 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 18 říjen 2003, 13:12
Příspěvky: 1969
Bydliště: Okres Rokycany
maikl.profik píše:
Martin píše:
Smazání je také forma trestu. Následující podoba trestu bude smazání + vyvěšení na desku.


A co to pomůže když to smažeš tak mě to naštve a napíšu to ještě mockrát ...

Tak to je snad smysl každého trestu, aby ti nějak ublížil. Pokud jsi mstivý typ a nejsi schopen pochopit, že toto je jenom drobná výstraha, tak je pro tebe jednoduchá cesta přes vyvěšení na deskách až po zablokování přístupu.

_________________
Železo: Simson S60 Enduro(r.v.83): 17 z. kolečko, digitální tachometr


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 30 červenec 2006, 16:14 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 18 červenec 2006, 13:54
Příspěvky: 1198
Bydliště: Královéhradecko
Martin píše:
Následující podoba trestu bude smazání + vyvěšení na desku.


Rozhodně lepší než když to jen tak smažeš - je lepší to editovat a vložit tam nápis s upozorněním + link na tu desku :wink:

_________________
aka P4priX

60/2@41,5mm, AMAL18, Open Filtr, Leo Vince, Vmax=90km/h, Spotřeba ~3L

SRAZ V HK 21.7.2007


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 30 červenec 2006, 17:22 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 28 duben 2006, 22:15
Příspěvky: 109
Bydliště: zelenky
me tu taky mizi prispevky a minule mi dokonce zmizelo i tema :flames:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 30 červenec 2006, 18:37 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 16 duben 2005, 09:08
Příspěvky: 1435
Bydliště: Praha-Malá strana,Krupá u Rakovníka.
Chapu treba zamikani prispevku ktere se furt opakujou,ale ne proste odpovedi tak tohle jsem na zadnym foru nezazil a to na nejake forum chodim.

_________________
Mám SIMSONA S51 Enduro 12V r.v.1990.Kolečko 16 zubů,Svíčka BERU Isolator,Převrtáno na 60ccm,Přídavné brzdové světlo,Otáčkoměr,Leštěná kliková skříň,Lešťené kanály,Korky v klice 8) . :finger:
!!!KDO BRZDI,PROHRAVA!!!Po kompletní GO motoru v 20675Km.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 30 červenec 2006, 21:38 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 18 listopad 2005, 18:42
Příspěvky: 531
Bydliště: Litvínov
Soulasím s Mirkem ja taky na nějaké fora chodim a nikdy jsem to nezažil a ani neviděl.

_________________
Bandit PYČO!!!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 30 červenec 2006, 22:12 
Offline
Uživatel

Registrován: 27 červenec 2006, 14:19
Příspěvky: 56
Bydliště: Komárov
Chováme se tu slušně tak by bylo vhodné aby se Martin taky choval slušně vim že dělá admina tohoto fóra...a pokud nemám pravdu tak mě milí Martine můžeš vyhodit :? nevim mno kdybi všichni uživatelé věděli že se tu řeší mazání příspěvků tak by nás bylo víc kdo by si stěžoval...uvědom si že když smažeš příspěvek tim nic nevyřešíš ale když někoho vyhodíš za to že píše bez diakritiky apod...to je teda blbost....no nevim skus se zamyslet pak mi na to odepiš....vyhazovat a zakazovat přístup za to že nikdo nepíše jako ty (slušnáček) nebo že se nechová jak si pán pískne tak to je srabárna....nevim mno nechci ti nic řikat ale pokud budeš dělat admina tohodle (jedinýho) fóra s hodně přístupy za den tak to nikam nedotáhneš...měl by ses zaměřit na to aby tady nebylo třeba předmět předstih 10x nebo jako předmět pomóc,help atp. předmět by měl naznačovat co a s čim bude ten dotyčnej potřebovat pomoc....i já mám mnoho skušeností...tobě by se nelíbilo že bych ti mazal příspěvky....neřekl bych kdybi psal nikdo vulgárně atd.pak bys na to měl právo ho upozornit a pak zablokovat ůčet na nějakou dobu a kdybi se nesklidnil tak ban... :discussion: prodiskujte to tady... čabas ! .


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 30 červenec 2006, 22:31 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 18 říjen 2003, 13:12
Příspěvky: 1969
Bydliště: Okres Rokycany
maikl.profik píše:
Chováme se tu slušně tak by bylo vhodné aby se Martin taky choval slušně vim že dělá admina tohoto fóra...a pokud nemám pravdu tak mě milí Martine můžeš vyhodit :? nevim mno kdybi všichni uživatelé věděli že se tu řeší mazání příspěvků tak by nás bylo víc kdo by si stěžoval...uvědom si že když smažeš příspěvek tim nic nevyřešíš ale když někoho vyhodíš za to že píše bez diakritiky apod...to je teda blbost....no nevim skus se zamyslet pak mi na to odepiš....vyhazovat a zakazovat přístup za to že nikdo nepíše jako ty (slušnáček) nebo že se nechová jak si pán pískne tak to je srabárna....nevim mno nechci ti nic řikat ale pokud budeš dělat admina tohodle (jedinýho) fóra s hodně přístupy za den tak to nikam nedotáhneš...měl by ses zaměřit na to aby tady nebylo třeba předmět předstih 10x nebo jako předmět pomóc,help atp. předmět by měl naznačovat co a s čim bude ten dotyčnej potřebovat pomoc....i já mám mnoho skušeností...tobě by se nelíbilo že bych ti mazal příspěvky....neřekl bych kdybi psal nikdo vulgárně atd.pak bys na to měl právo ho upozornit a pak zablokovat ůčet na nějakou dobu a kdybi se nesklidnil tak ban... :discussion: prodiskujte to tady... čabas ! .

Asi by bylo fajn psát příspěvky až trochu vychladneš. Ohledně mé kritiky. Nevím tedy jak dlouho jsi na mé fórum chodil jako neregistrovaný, ale tvoje registrace je ještě horká. Čili mě laskavě nesuď, pokud jsi tady na fóru nebyl aktivně alespoň rok.

_________________
Železo: Simson S60 Enduro(r.v.83): 17 z. kolečko, digitální tachometr


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 62 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.514s | 13 Queries | GZIP : On ]