Simson v Iglů - Fórum

www.simsonviglu.cz
Právě je 16 květen 2024, 06:46

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra


Než budete zakládat nové vlákno, zkuste hledat. Pokud nepomůže, použijte pro pojmenování vlákna nějaký dostatečně výstižný, inteligentní a snadno pochopitelný název. Usnadňujete tak ostatním uživatelům - jak nynějším, tak budoucím - orientaci na fóru. Děkujeme
PS: Příspěvky které toto minimum splňovat nebudou skončí na smetišti. Je nám líto…

Kompletní pravidla k nahléhnutí zde



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Venda pirát :-)
PříspěvekNapsal: 02 listopad 2010, 17:00 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 02 listopad 2010, 16:27
Příspěvky: 12
Bydliště: Praha 6
Prezentace Simson SR50 "Ohnivé židle"
Mám upravený skútr SR50 na 70ccm, převodovku na 5ti-kvalt, úprava sání a další... díky šikovným "dvorním mechanikům" ze Zbraslavi,se kterými míváme "kytarové pátky" v Dolních Břežanech. Můj stroj má spotřebu 2,3-2,5l/100km podle způsobu jízdy a umí uhánět okolo 90km/h,ale je v záběhu,tak musím prvních 500km nepřesahovat 60km/h. Snad bude po záběhu rychlejší, nicméně tu max.konstrukční rychlost mi z techn.průkazu nikdo nesmaže,takže na úseky "silnice pro motor.vozidla" nelze nebo riskovat problémy s Policií,která "pomáhá a chrání" :-))) V práci dali kolegové mému stroji přezdívku "Ohnivá židle" :-))) Pracuji jako letecký mechanik v Praze-Ruzyni. To je pro začátek tak vše na téma prezentace stroje a "pirátského jezdce" a barda Hanspaulky :-)))


Přílohy:
Venda pirát.jpg [129.21 KiB]
Zatím nestaženo
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Venda pirát :-)
PříspěvekNapsal: 02 listopad 2010, 21:08 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 16 březen 2008, 08:47
Příspěvky: 2315
Bydliště: Praha
Upraveno :!: Přesunuto :!:
Příště si prosím dávej pozor kde a kam co založíš.Děkujeme.

Pěkný SR, a cesty taky tak trochu máme společné :mrgreen: :mrgreen: Zlatníky,Břežany pravidelně a Ruzyň jen když tam někoho vezu :mrgreen:

_________________
S 51 Comfort,r.v.1989, SR 50 1CE r.v.1990
ObrázekObrázekObrázek -Básnička,Home Made,Olej.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Venda pirát :-)
PříspěvekNapsal: 04 listopad 2010, 09:19 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 02 listopad 2010, 16:27
Příspěvky: 12
Bydliště: Praha 6
1.S tím zakládáním příspěvků mám ještě vážné mezery :-) jsem tu prvně a nějak jsem se chtěl představit ostatním. Já byl vůbec rád,že jsem tam nějaký příspěvek dal, nikde jsem neviděl ikonu "Přidat příspěvek" nebo tak něco na ten způsob. Než jsem přišel na postup-tak trochu laboroval :-( Pak to bylo v pohodě-jako mail-napsat text a přílohu-svou fotku. 2.Jsem zkrátka elév,co prvně do hry vpad...menší úprava textu písně od Spirituál Kvintet,když už hraji na kytaru něco folku a country:-) 3.Navíc nevím,jak si vložit fotku k svému jménu,v Profilu nebo Nastavení jsem to nenašel. Tak ji mám zatím jako přílohu na svém příspěvku. 4.Jinak musím pochválit toto diskuzní forum,které má po stránce myšlenkové a technické velmi pěknou úroveň. Jiná fóra jsou kolikrát "Myšlenková žumpa vypatlanců" o vulgarisnech nemluvě,baví se tam o ničem a to není šálek mého čaje. Vždyť mám technické a hudební zájmy. U Simsona to rozhodně nekončí! 5.Na závěr dodávám: jsem ročník narození 1977 únor,takže "Kristova léta". Můj SR50 (dnes už neoficiálně 70) má rok výroby 1990 a nedám na něj dopustit,skvělé do práce i po městě. Dědictví po strýci a od té doby jsem srdcař do této značky, ikdyž je to spíše pro věk 15let a výše :-) 6.Jestli někdo znáte Jakuba či Rudolfa Šmejkala ze Zbraslavi,tak že nechám pozdravovat-jsou to "mí dvorní mechanici zn.Simson" a že umí. Znají klady a zápory všech úprav-řada z nich je zde na foru. Umějí z "padesátky" udělat stroj,že to výkonově nandá i strojům kubatur 125 či 175ccm-v sériové výrobě. Něco to ale stojí!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Venda pirát :-)
PříspěvekNapsal: 04 listopad 2010, 10:28 
Offline
Sponzor
Uživatelský avatar

Registrován: 06 únor 2008, 21:18
Příspěvky: 1214
Bydliště: Levoča (SK)
Vitaj v klube nadšencov (bláznov) stredného veku. :D :D

_________________
simson s51 1E1/CS enduro,1990, 60/4, Amal19,NGK,TTS,MTX80W,Hlava50,16z,REZO32.

Auto vozí telo,motorka dušu.

http://www.youtube.com/user/ZweiradteileShop/videos


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Venda pirát :-)
PříspěvekNapsal: 04 listopad 2010, 13:30 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 16 březen 2008, 08:47
Příspěvky: 2315
Bydliště: Praha
hruso25 píše:
Vitaj v klube nadšencov (bláznov) stredného veku. :D :D


Ano ano přesně tak,nebo taky jak to nazvat? :mrgreen:

_________________
S 51 Comfort,r.v.1989, SR 50 1CE r.v.1990
ObrázekObrázekObrázek -Básnička,Home Made,Olej.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Venda pirát :-)
PříspěvekNapsal: 04 listopad 2010, 16:25 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 02 listopad 2010, 16:27
Příspěvky: 12
Bydliště: Praha 6
Díky za uvítání, orientace ve fóru je už lepší,našel zákl.otázky a odpovědi a hl.co je to Avatar. K fotce se nejlépe vztahuje píseň Venda se svou motorkou, sk.Tři Sestry :-) Tak snad už budu přispívat správně,ale na další akce čas není musí se pracovat. Tak zas někdy...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Venda pirát :-)
PříspěvekNapsal: 04 listopad 2010, 16:39 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 11 srpen 2010, 20:55
Příspěvky: 850
Bydliště: Třebíč
Luxusni stroj! :wink: Vítej mezi nadšenci (blázny, cvoky .. :lol: ) pro tuhle užasnou značku :) a moc dobře vím, co stojí upravy na 70ccm :mrgreen: ale je to srdeční záležitost ne? :twisted:

_________________
Stříbrný šíp 50/2,60/2,70/2,70/3,70/5,80/3,85/2 najeto 45000km, nejdelší trasa 350km, max rychlost 107km/h
Jawa 20, Honda XL125V Varadero
Nissan Micra, Nissan Almera, BMW 318i, Mazda MPS 191kw, Ford Fiesta, Nissan Primera 135kw, MG ZT 220S


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Venda pirát :-)
PříspěvekNapsal: 04 listopad 2010, 17:16 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 02 listopad 2010, 16:27
Příspěvky: 12
Bydliště: Praha 6
Ještě dlužím dodatečnou omluvu našemu týmu,potažmo moderátorovi za zařazení příspěvku jinam než jsem měl. Já měl za to,že můj upravený stroj patří do kategorie "Tuning" a přitom přehlédl téma "Naše stroje-galerie." Inu začátečnické chyby,ale už se jakž takž orientuji,abych v tom našemu týmu "nedělal bordel". Díky za pochopení a zdravím opět všechny srdcaře do Simsonů.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Venda pirát :-)
PříspěvekNapsal: 04 listopad 2010, 17:36 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 02 listopad 2010, 16:27
Příspěvky: 12
Bydliště: Praha 6
Ještě malá reakce na rady v úvodní stránce Iglu na téma svíčky. Radu mám od vých "dvorních mechaniků" ze Zbraslavi: Na výkonu jsou znát pouze svíčky iridiové, např.zn.Densa a to jen u určitých motorů. Něco jiného je sériově vyráběný nebo upravený motor. Bosh je spíše výkonný v ceně :-) NGK nevím-nezbývá než věřit článku. Já mám upravený výkon a pánové ze Zbraslavi mi doporučují zůstat na hezkém českém Brisku,rozhodně tím nic nezkazím. Nicméně článek nijak nenapadám-však je také určen pro sériové motory,takže vše uvádím pouze pro doplnění.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Venda pirát :-)
PříspěvekNapsal: 04 listopad 2010, 17:45 
Offline
Uživatel

Registrován: 11 červenec 2007, 07:50
Příspěvky: 4349
Bydliště: Duchcov
Venda pirát :-) píše:
Ještě malá reakce na rady v úvodní stránce Iglu na téma svíčky. Radu mám od vých "dvorních mechaniků" ze Zbraslavi: Na výkonu jsou znát pouze svíčky iridiové, např.zn.Densa a to jen u určitých motorů. Něco jiného je sériově vyráběný nebo upravený motor. Bosh je spíše výkonný v ceně :-) NGK nevím-nezbývá než věřit článku. Já mám upravený výkon a pánové ze Zbraslavi mi doporučují zůstat na hezkém českém Brisku,rozhodně tím nic nezkazím. Nicméně článek nijak nenapadám-však je také určen pro sériové motory,takže vše uvádím pouze pro doplnění.

mam zkušenost s iridiovym densem.. je super, až na cenu :D

_________________
Obrázek
trochu pošťouraná 741 a jako bonus ducati energia, DO 24, klapajzna a něco k tomu...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 49 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.062s | 11 Queries | GZIP : On ]