Simson v Iglů - Fórum

www.simsonviglu.cz
Právě je 29 duben 2024, 23:55

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra


Než budete zakládat nové vlákno, zkuste hledat. Pokud nepomůže, použijte pro pojmenování vlákna nějaký dostatečně výstižný, inteligentní a snadno pochopitelný název. Usnadňujete tak ostatním uživatelům - jak nynějším, tak budoucím - orientaci na fóru. Děkujeme
PS: Příspěvky které toto minimum splňovat nebudou skončí na smetišti. Je nám líto…

Kompletní pravidla k nahléhnutí zde



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 46 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14 září 2005, 15:02 
Offline
Na desce hanby

Registrován: 10 září 2005, 15:13
Příspěvky: 33
a kolik asi taková blbost stojí


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14 září 2005, 15:17 
Offline
Sponzor
Uživatelský avatar

Registrován: 29 červen 2004, 11:07
Příspěvky: 1025
Bydliště: Tišnov
v průměru ta blbost stojí 500

_________________
moto1: MZ150 ojetá, moto2: simson S60E ojetý, přítelkyně: čerstvě zajetá...momentálně značně ojetá :twisted:
Black bitch: Alfa Romeo 75 2.0TS 150HP ultimate drifting machine :twisted:
!CO NEUBRZDÍŠ TO NEUKECÁŠ!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14 září 2005, 15:24 
Offline
Na desce hanby

Registrován: 10 září 2005, 15:13
Příspěvky: 33
tak to celkem jde a nemůže to třeba být ještě něco jiného :?:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14 září 2005, 15:27 
Offline
Sponzor
Uživatelský avatar

Registrován: 29 červen 2004, 11:07
Příspěvky: 1025
Bydliště: Tišnov
může...proto jsem psal ať si půjčíš od někoho funkční :wink:

_________________
moto1: MZ150 ojetá, moto2: simson S60E ojetý, přítelkyně: čerstvě zajetá...momentálně značně ojetá :twisted:
Black bitch: Alfa Romeo 75 2.0TS 150HP ultimate drifting machine :twisted:
!CO NEUBRZDÍŠ TO NEUKECÁŠ!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: sviečka
PříspěvekNapsal: 15 září 2005, 11:02 
Offline
Uživatel

Registrován: 15 září 2005, 10:27
Příspěvky: 6
Skúsil si inú zapalovaciu sviečku? ak nie tak skús. Zvlastnej skúsenosti, pokiaľ hadže iskru vonku, može byť zlá sviečka a vo válci, keď je tlak, iskru nehodí. Mal som niekedy dávno Brisk, robila presne to čo tebe, dal som NGK a všetko je OK. A ešte niečo, čítal som tu niekde NGK B8HS, je to v pohode, pojde to. Ale ak chces mat original tepelnu hodnotu, tak NGK B9HS. V simsone bola od nova original sviečka ZM 14-260, to 260 je tepelna hodnota, ktoru ma B9HS. Tep. hodnota B8HS je 240, ale funguje to aj tak bez problemov. Všetky tieto informácie so získal na webe. Ak by niekto nutne potreboval zistiť odkiaľ, môžem tu niekedy napísať odkazy. Zatiaľ sa maj. Luky


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: sviečka
PříspěvekNapsal: 15 září 2005, 13:54 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 18 říjen 2003, 13:12
Příspěvky: 1969
Bydliště: Okres Rokycany
Luky píše:
Skúsil si inú zapalovaciu sviečku? ak nie tak skús. Zvlastnej skúsenosti, pokiaľ hadže iskru vonku, može byť zlá sviečka a vo válci, keď je tlak, iskru nehodí. Mal som niekedy dávno Brisk, robila presne to čo tebe, dal som NGK a všetko je OK. A ešte niečo, čítal som tu niekde NGK B8HS, je to v pohode, pojde to. Ale ak chces mat original tepelnu hodnotu, tak NGK B9HS. V simsone bola od nova original sviečka ZM 14-260, to 260 je tepelna hodnota, ktoru ma B9HS. Tep. hodnota B8HS je 240, ale funguje to aj tak bez problemov. Všetky tieto informácie so získal na webe. Ak by niekto nutne potreboval zistiť odkiaľ, môžem tu niekedy napísať odkazy. Zatiaľ sa maj. Luky

Imho nechci se hádat, ale sám výrobce ví jaké pamametry má jeho svíčka a proto on sám nejlépe ví, jaká jeho svíčka je kompatibilní.

_________________
Železo: Simson S60 Enduro(r.v.83): 17 z. kolečko, digitální tachometr


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Martinovi
PříspěvekNapsal: 15 září 2005, 15:26 
Offline
Uživatel

Registrován: 15 září 2005, 10:27
Příspěvky: 6
Martine, máš pravdu v tom, že vyrobca určí aký typ sviečky má byť použitý. Ale asi si nepochopil čo som myslel tou správou, tak to ešte upresním. Simsona mám už 13-ty rok, je jasné že za ten čas som pár sviečok "spotreboval" a tá ktorá je v simsone z prvovýroby (označená ZM 14-260) sa nedá zohnať, kompatibilný typ, mimo iných je NGK B9HS. A ešte niečo k vysvetleniu : ZM - je značka výrobcu sviečky tak ako napr: Brisk, Champion, NGK..., 14 - je závit 14mm, to asi vieš, a 260 je tepelná hodnota sviečky, tzv. studená. Nechcem polemizovať, je jasné že neviem všetko, ale keď je niekto v "uzkych" a možem poradiť tak poradím, aby další človek nemusel pracne hľadať to čo už bolo nájdené. Predajca Ti v obchode vtlačí do ruk to čo má, je málo takých, ktorý aj vedia prečo Ti predavájú a hlavne odporúčajú danú vec. Takže zatím. Luky


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Martinovi
PříspěvekNapsal: 15 září 2005, 16:00 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 18 říjen 2003, 13:12
Příspěvky: 1969
Bydliště: Okres Rokycany
Luky píše:
Martine, máš pravdu v tom, že vyrobca určí aký typ sviečky má byť použitý. Ale asi si nepochopil čo som myslel tou správou, tak to ešte upresním. Simsona mám už 13-ty rok, je jasné že za ten čas som pár sviečok "spotreboval" a tá ktorá je v simsone z prvovýroby (označená ZM 14-260) sa nedá zohnať, kompatibilný typ, mimo iných je NGK B9HS. A ešte niečo k vysvetleniu : ZM - je značka výrobcu sviečky tak ako napr: Brisk, Champion, NGK..., 14 - je závit 14mm, to asi vieš, a 260 je tepelná hodnota sviečky, tzv. studená. Nechcem polemizovať, je jasné že neviem všetko, ale keď je niekto v "uzkych" a možem poradiť tak poradím, aby další človek nemusel pracne hľadať to čo už bolo nájdené. Predajca Ti v obchode vtlačí do ruk to čo má, je málo takých, ktorý aj vedia prečo Ti predavájú a hlavne odporúčajú danú vec. Takže zatím. Luky

Já vím, jak jsou svíčky značené. Přiznávám, že jsem já nehledal podle přesné tepelné hodnoty, ale spolehnul jsem se na katalog výrobce. Protože jsem ani v katalogu ani v převodních tabulkách neviděl, že by tam byla předepsána B9HS. Tím samozřejmě nechci říci, že by v katalogu nemohla být chyba

_________________
Železo: Simson S60 Enduro(r.v.83): 17 z. kolečko, digitální tachometr


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 16 září 2005, 16:53 
Offline
Na desce hanby

Registrován: 10 září 2005, 15:13
Příspěvky: 33
tak co mám teda skusik mám skusi obojí nebo jen tu krabičku a nebo tu svíčku :?:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 16 září 2005, 17:11 
Offline
Sponzor
Uživatelský avatar

Registrován: 29 červen 2004, 11:07
Příspěvky: 1025
Bydliště: Tišnov
laky píše:
tak co mám teda skusik mám skusi obojí nebo jen tu krabičku a nebo tu svíčku :?:
prvně svíčku a pak krabičku :wink:

_________________
moto1: MZ150 ojetá, moto2: simson S60E ojetý, přítelkyně: čerstvě zajetá...momentálně značně ojetá :twisted:
Black bitch: Alfa Romeo 75 2.0TS 150HP ultimate drifting machine :twisted:
!CO NEUBRZDÍŠ TO NEUKECÁŠ!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 září 2005, 11:09 
Offline
Na desce hanby

Registrován: 10 září 2005, 15:13
Příspěvky: 33
a jako tu svíčku mám koupit prosím napíšeš ní tentip lease :wink:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 září 2005, 11:28 
Offline
Na desce hanby

Registrován: 10 září 2005, 15:13
Příspěvky: 33
a jakou tu svíčku mám koupit prosím naoiš mi jaký tip


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 září 2005, 11:29 
Offline
Sponzor
Uživatelský avatar

Registrován: 29 červen 2004, 11:07
Příspěvky: 1025
Bydliště: Tišnov
laky píše:
a jako tu svíčku mám koupit prosím napíšeš ní tentip lease :wink:
doporučuju NGK B8HS stojí většinou 80-100Kč/dle drzosti prodejce :lol: / a je kvalitní

_________________
moto1: MZ150 ojetá, moto2: simson S60E ojetý, přítelkyně: čerstvě zajetá...momentálně značně ojetá :twisted:
Black bitch: Alfa Romeo 75 2.0TS 150HP ultimate drifting machine :twisted:
!CO NEUBRZDÍŠ TO NEUKECÁŠ!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 září 2005, 13:19 
Offline
Na desce hanby

Registrován: 10 září 2005, 15:13
Příspěvky: 33
tak já to skusí


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21 září 2005, 14:22 
Offline
Na desce hanby

Registrován: 10 září 2005, 15:13
Příspěvky: 33
tak už to jede byla to ta svíčka ale zase jak dlouho proto že kdy sem vyměnil minule svíčku tak to chvíli jelo a pak zas nic tak uvidím jak dlouho to vydrží ted


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 46 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: SeznamBot a 138 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.147s | 14 Queries | GZIP : On ]