Simson v Iglů - Fórum

www.simsonviglu.cz
Právě je 27 duben 2024, 17:30

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra


Než budete zakládat nové vlákno, zkuste hledat. Pokud nepomůže, použijte pro pojmenování vlákna nějaký dostatečně výstižný, inteligentní a snadno pochopitelný název. Usnadňujete tak ostatním uživatelům - jak nynějším, tak budoucím - orientaci na fóru. Děkujeme
PS: Příspěvky které toto minimum splňovat nebudou skončí na smetišti. Je nám líto…

Kompletní pravidla k nahléhnutí zde



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 50 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 07 září 2005, 18:28 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 16 duben 2005, 09:08
Příspěvky: 1435
Bydliště: Praha-Malá strana,Krupá u Rakovníka.
no tak to jsi brzo dojezdil ale vypada ze je to pridreny cim mazes,spatne zajety.Cim mazes a v jakym pomeru a ptal jses tech lidi jestli to zajizdely nebo ne.Ja kdyz kupoval simsona tak tam byl novej valec hlava a pist a ptal jsem se jestli to zajizdely takze ne ze s tim jezdily normalne jako se zajetym simem a ted mi ty krouzky delaji takovy bordel ze se to neda vydrzet tak mezi 4000 a 5500ot.A kdyz jsem to mel rozhozeny tak jsem koukal ne valec ze vnitr na vyfukovi kanal a ten kraj byl od tech krouzku vosekanej tak jsem vzal jemny pilnik a zaoblil jsem to tak.No musi to nejak jeste prezit do pristiho roku dostane muj milacek kompletne celou GO a doufam ze jse mi zavdeci.A kolik jsi vubec daval za to ho simsona?A kde bydlis?Na ty mechniky jse koukni nekde na netu nebo jdi za nekym tam od vas kdo ma motorku a kam to davaj spravit nebo jestli to nedelaj oni musis se poptat :wink:

_________________
Mám SIMSONA S51 Enduro 12V r.v.1990.Kolečko 16 zubů,Svíčka BERU Isolator,Převrtáno na 60ccm,Přídavné brzdové světlo,Otáčkoměr,Leštěná kliková skříň,Lešťené kanály,Korky v klice 8) . :finger:
!!!KDO BRZDI,PROHRAVA!!!Po kompletní GO motoru v 20675Km.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 07 září 2005, 18:39 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 16 srpen 2005, 12:47
Příspěvky: 38
No na M2T to jezdilo jenom prvnoch 500km takze to nejhrosi co se mohlo stat, nevi jak se to zajizdelo protoze si to koupil chlapek ten na tom najezdil tech 500km pak mu to stalo 5 let v kulne a koupil to od nej ten kluk. Dal to doporadku, kupil som ho za 12500kč ale oni podle me otom ani newi. Jak sem poslouchal toho kluka tak to hnal co to dalo a na nejake zajizdeni se vysr**. Jsem z lyse nad labem. Jezdim na plnosyntetiku do 2taktu od aralu - tata je fasuje. Dali mi pul roku zaruku na vaznejsi opravy motoru a dneska mi prysel technicak.. No zatim to necham tak a na zimu uvidime... stejne jeste nemam ridicak a moc s tim nejezdim. A navic nemam zadny prachy.. ale vanoce :)
Pomer mazu 1:50. Ten simal vypada fakt zachovale neni na nem nic videt, a kdyz sem to u nej projizdel tak se to zdalo vsechni v pohode. No uvidime jestli to uhradi :twisted:

_________________
Pařez-> Jawa Mustang-> Honda CR 80-> KTM SX125-> Simson S51 -> Yamaha DT 125RE -> ??? :)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 07 září 2005, 18:44 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 16 duben 2005, 09:08
Příspěvky: 1435
Bydliště: Praha-Malá strana,Krupá u Rakovníka.
no to jsem take zvedavi me teda zatim drzi musim zaklepat ale 12500Kc.To bych nedal to je moc.A ja pritom ho mam take pekneho a ten jesten bude pekny.

_________________
Mám SIMSONA S51 Enduro 12V r.v.1990.Kolečko 16 zubů,Svíčka BERU Isolator,Převrtáno na 60ccm,Přídavné brzdové světlo,Otáčkoměr,Leštěná kliková skříň,Lešťené kanály,Korky v klice 8) . :finger:
!!!KDO BRZDI,PROHRAVA!!!Po kompletní GO motoru v 20675Km.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 07 září 2005, 19:03 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 18 říjen 2003, 13:12
Příspěvky: 1969
Bydliště: Okres Rokycany
333OMAR333 píše:
No na M2T to jezdilo jenom prvnoch 500km takze to nejhrosi co se mohlo stat, nevi jak se to zajizdelo protoze si to koupil chlapek ten na tom najezdil tech 500km pak mu to stalo 5 let v kulne a koupil to od nej ten kluk. Dal to doporadku, kupil som ho za 12500kč ale oni podle me otom ani newi. Jak sem poslouchal toho kluka tak to hnal co to dalo a na nejake zajizdeni se vysr**. Jsem z lyse nad labem. Jezdim na plnosyntetiku do 2taktu od aralu - tata je fasuje. Dali mi pul roku zaruku na vaznejsi opravy motoru a dneska mi prysel technicak.. No zatim to necham tak a na zimu uvidime... stejne jeste nemam ridicak a moc s tim nejezdim. A navic nemam zadny prachy.. ale vanoce :)
Pomer mazu 1:50. Ten simal vypada fakt zachovale neni na nem nic videt, a kdyz sem to u nej projizdel tak se to zdalo vsechni v pohode. No uvidime jestli to uhradi :twisted:

Aspoň víš, proč ti to netáhne. Nechápu, jak někdo u vzduchem chlazeného motoru může ignorovat zajíždění... :roll:

_________________
Železo: Simson S60 Enduro(r.v.83): 17 z. kolečko, digitální tachometr


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 07 září 2005, 19:04 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 16 srpen 2005, 12:47
Příspěvky: 38
Muzes prijet a porovname :lol: Navic ja si platil jenom pulku :wink:

_________________
Pařez-> Jawa Mustang-> Honda CR 80-> KTM SX125-> Simson S51 -> Yamaha DT 125RE -> ??? :)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 50 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 291 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.090s | 13 Queries | GZIP : On ]