Simson v Iglů - Fórum

www.simsonviglu.cz
Právě je 13 květen 2024, 10:36

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra


Než budete zakládat nové vlákno, zkuste hledat. Pokud nepomůže, použijte pro pojmenování vlákna nějaký dostatečně výstižný, inteligentní a snadno pochopitelný název. Usnadňujete tak ostatním uživatelům - jak nynějším, tak budoucím - orientaci na fóru. Děkujeme
PS: Příspěvky které toto minimum splňovat nebudou skončí na smetišti. Je nám líto…

Kompletní pravidla k nahléhnutí zde



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: blbnou otacky
PříspěvekNapsal: 03 prosinec 2015, 19:32 
Offline
Uživatel

Registrován: 22 květen 2006, 19:35
Příspěvky: 51
nevite co muze zpusobovat,ze jak jsem zastavil u cesty a dal neutral a s niceho nic otacky vyletely na 5000-7000 otacek bez pridani plynu a vubec to neslo zastavit ani klickem motor a pomohlo to vypnout motor as syticem jak jsem ho zapnul...a do ted to mam cele rostelovane sniceho nic jak motorka stala 14dni v garazi....a k tomu jsem dneska nasel vysroubany sroubek v karburatoru a stejne mi to nepomohlo,ze by motorka jela jak pred 14dnami plynule..jak nastartuju motorku tak ty otacky s volnobehem se chovaji divne,ze trochu vyleti do otacek s niceho a potom to zacne klesat a motorka chcipne.....NEMUZE TO BYT KARBURATOR ROSTELOVANY JAK JSEM SERIZOVAL HLADINU PLOVAKU NOVY CO JSEM KOUPIL PRED 3TYDNY A JELO TO 3X DO PRACE V POHODE A DNES PO PAUZE 14DNAMI-K.O ZE TO BLBNE....DIKY


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: blbnou otacky
PříspěvekNapsal: 03 prosinec 2015, 19:34 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 18 červenec 2013, 18:27
Příspěvky: 2219
Bydliště: Tábor
Začni tim, že vyměníš gufero pod zápalkem. To se projevu je tak, že volnoběh si dělá co chce a když přidáš plyn, tak hodně pomalu padají otáčky.

_________________
Simson Enduro, 12V, 70ccm. V-Max: 70km/h

Baterka je jako pták nemarodí ale hned chcípne.

Hulí modře, jede dobře.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: blbnou otacky
PříspěvekNapsal: 03 prosinec 2015, 19:46 
Offline
Uživatel

Registrován: 22 květen 2006, 19:35
Příspěvky: 51
prave,ze dnes po 2-3km ni to zaclo blbnout ze to moc neslo do otacek,ze jsem popojizdel upne pomalu a konec pred 14dnama mi to jelo,ze jsem domu dojel v pohode..a jak jsem dal jinou svicku co tam byla 3roky tak mi to krasne drzelo otacky...prijdu s prace a tak to skusim projet at vim na cem jsem a zaclo delat to same,ze to neslo do otacek do kopca jsem popojizdal pomalu atd..jsem karburator rozebral a takovy sroubek byl odsroubovany(asi jsem ho malo dotahnul).tak to slozim a uz se zda ze to bude v pohode zaclo zas haprovat ty otacky...dam uplne novou svicku a jedu s blbnutim zase a jak zastavim a dam neutral s niceho nic mi to zacne poradne rvat motor a otacky vyleti na 7000 a vypnu motot jedine syticek...tak dojedu domu a konec...po novem roce to muzu dat znamemu opravarovi co mi to spravuje uz 15let simsona po 2-3rokach pauzach jak motorka jezdi bez poruchy.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: blbnou otacky
PříspěvekNapsal: 03 prosinec 2015, 19:50 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 18 červenec 2013, 18:27
Příspěvky: 2219
Bydliště: Tábor
Tak mu to dej, protože tohle chce pořádně seřídit karbec, zkontrolvat těsnosti gufera a těsnění pod válcem a na přírubě. A zkontrolovat elektriku, protože klíčkem to jít vypnout musí. To jedině, že by jsi ten motor tak přehřál a vznikaly by samozápaly.

_________________
Simson Enduro, 12V, 70ccm. V-Max: 70km/h

Baterka je jako pták nemarodí ale hned chcípne.

Hulí modře, jede dobře.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: blbnou otacky
PříspěvekNapsal: 03 prosinec 2015, 19:59 
Offline
Uživatel

Registrován: 22 květen 2006, 19:35
Příspěvky: 51
myslim,ze pred 2-3lety mi to udelalo to same a nejak se to spravilo samo..ale ted to vidim spatne no...hladina plovaku by mela byt v pohode kdyz to jde nastartovat aspon a benzin v karburatore jde jak jsem ho tam videl po otevreni a trysky byly take dobre..co treba svicka ta nova to nemuze delat?...jeste dodam ze byl cerny olej nebo benzin spaleny na kolene co drzi matice to koleno u valce dnes rano jak mi to haprovalo a svicka byla uplne cerna..ted u svicky je barva idealni takova do hneda a sucha a nebyla mokra vubec.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: blbnou otacky
PříspěvekNapsal: 03 prosinec 2015, 23:45 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 18 červenec 2013, 18:27
Příspěvky: 2219
Bydliště: Tábor
Černý koleno je normální i při správně seřízený směsi. Ta origo matka to vetšinou neudrží těsný. Cihlově hnědá svíčka je ideální. Černá znamená moc benzínu. Eště zkus vypálit vejfuk a vyčistit vzduchovej filtr. Svíčku dáváš jakou? Napiš její přesný označení, třeba "brisk N14C".

_________________
Simson Enduro, 12V, 70ccm. V-Max: 70km/h

Baterka je jako pták nemarodí ale hned chcípne.

Hulí modře, jede dobře.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 183 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.101s | 13 Queries | GZIP : On ]