Simson v Iglů - Fórum

www.simsonviglu.cz
Právě je 27 duben 2024, 16:32

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra


Než budete zakládat nové vlákno, zkuste hledat. Pokud nepomůže, použijte pro pojmenování vlákna nějaký dostatečně výstižný, inteligentní a snadno pochopitelný název. Usnadňujete tak ostatním uživatelům - jak nynějším, tak budoucím - orientaci na fóru. Děkujeme
PS: Příspěvky které toto minimum splňovat nebudou skončí na smetišti. Je nám líto…

Kompletní pravidla k nahléhnutí zde



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: ulítlo mi magneto
PříspěvekNapsal: 04 květen 2010, 14:21 
Offline
Uživatel

Registrován: 30 duben 2010, 12:53
Příspěvky: 26
Bydliště: chotusice
vím že je to pulkruh ale za boha to neslo tak sem to nechal známýmu udelat ..mno a co myslis ze se u povedlo ??? udelal vetsi diru ah muj boze ....... motorka na zlikvidování uz ..... co jde tak to se na ni po .... chtelo by jinyho


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: ulítlo mi magneto
PříspěvekNapsal: 04 květen 2010, 17:04 
Offline
Uživatel

Registrován: 13 únor 2010, 20:53
Příspěvky: 445
Bydliště: Kyjovsko
To není motorkou ,ale rukama a rozumem


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: ulítlo mi magneto
PříspěvekNapsal: 25 květen 2010, 07:57 
Offline
Uživatel

Registrován: 30 duben 2010, 12:53
Příspěvky: 26
Bydliště: chotusice
tak sem tu zase :) simson mi jel asi tak pul hodky a zas se trh klinek ... jeste ze sem to netlacil daleko ... jinak ted sem to udal zas je tam novej klinek ale nemuzu ho nastartovat ,předstih mam udělanej podle značky kterou sem si tam udělal abych to nemusel štelovat ...jiskru hází ale nwm co s tím ... zatím musím jezdit na jawe 20 pls poradte :cry: :cry: :cry: :banging:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: ulítlo mi magneto
PříspěvekNapsal: 30 květen 2010, 08:45 
Offline
Uživatel

Registrován: 30 duben 2010, 12:53
Příspěvky: 26
Bydliště: chotusice
pls poradte cekam na nejaky dobry rady uz mam abstak ze nemuzu jezdit


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: ulítlo mi magneto
PříspěvekNapsal: 30 květen 2010, 13:33 
Offline
Uživatel

Registrován: 13 únor 2010, 20:53
Příspěvky: 445
Bydliště: Kyjovsko
simakovic píše:
pls poradte cekam na nejaky dobry rady uz mam abstak ze nemuzu jezdit

Při výměně klínku se musí velmi dobře dotáhnou nebo se matka povolí a znovu střihne.Jinak máš kužel vymačkaný.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: ulítlo mi magneto
PříspěvekNapsal: 26 červen 2010, 20:50 
Offline
Uživatel

Registrován: 30 duben 2010, 12:53
Příspěvky: 26
Bydliště: chotusice
tak uz je to pul roku co sem skoncil posledni jizdu se simsonem a stale nejede , stoji mi na stojanku a jen se na nej muzu chodit koukat jiskru dava nechyta a navic sem prisel na to ze mi asi protejka gufero na klice ... stale musim jezdit na jawe 20 misto simsonovi ... nwm nekdo co s tim uz me to nebavi ...premejslim ze ho uz prodam ptz penez moc nejni a co s nim kdyz ho nespravim


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: ulítlo mi magneto
PříspěvekNapsal: 27 červen 2010, 09:39 
Offline
Uživatel

Registrován: 13 únor 2010, 20:53
Příspěvky: 445
Bydliště: Kyjovsko
simakovic píše:
tak uz je to pul roku co sem skoncil posledni jizdu se simsonem a stale nejede , stoji mi na stojanku a jen se na nej muzu chodit koukat jiskru dava nechyta a navic sem prisel na to ze mi asi protejka gufero na klice ... stale musim jezdit na jawe 20 misto simsonovi ... nwm nekdo co s tim uz me to nebavi ...premejslim ze ho uz prodam ptz penez moc nejni a co s nim kdyz ho nespravim

Ale spravíš,vyměn gufera na klice z obou stran.Tím utěsníš tlakovou čast a potom se dál pokračuje.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: ulítlo mi magneto
PříspěvekNapsal: 10 červenec 2010, 08:40 
Offline
Uživatel

Registrován: 30 duben 2010, 12:53
Příspěvky: 26
Bydliště: chotusice
tak po dlouhe dobe simson zase jezdi , dal sem to sousedovy aby se na to mrkl a on za 10 min mi to dal zpatky ze to uz funguje ,ptal sem se ho cim to bylo a on rekl ze byla odletovana civka na zapalovani nic vic myslel sem ze me omejou kdyz mi to rekl takze zatim pohoda simsonek jezdi :) :band:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 20 červenec 2010, 22:48 
Offline
Uživatel

Registrován: 02 duben 2010, 22:13
Příspěvky: 9
ahoj lidi nejde mi přední světlo z ničeho nic jedu a bratr si všiml že mi nejde světlo přední tek jsem to rozdělal rozdělal jsem aji zapalování a ejhle byl odpadnutý drátek na cívce tak jsem ho připájel a složil nasadím světlo nakopnu to a světlo nesvítí poradte co s tím děkuji pište na email NetrefaMichael007@seznam.cz


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 49 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.117s | 15 Queries | GZIP : On ]