Simson v Iglů - Fórum

www.simsonviglu.cz
Právě je 27 duben 2024, 20:55

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra


Než budete zakládat nové vlákno, zkuste hledat. Pokud nepomůže, použijte pro pojmenování vlákna nějaký dostatečně výstižný, inteligentní a snadno pochopitelný název. Usnadňujete tak ostatním uživatelům - jak nynějším, tak budoucím - orientaci na fóru. Děkujeme
PS: Příspěvky které toto minimum splňovat nebudou skončí na smetišti. Je nám líto…

Kompletní pravidla k nahléhnutí zde



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 březen 2006, 17:29 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 16 duben 2005, 09:08
Příspěvky: 1435
Bydliště: Praha-Malá strana,Krupá u Rakovníka.
ale hjako 13 koliku ani nahodou vypda dost original ale nevim nevim jestli je to tak s tema kilometrama ale muze no ale kdyz jsem ja jenom za 2mesice najel 2000km pres sezonu tak na tom neco bude ne a mam taky r.v.1990

_________________
Mám SIMSONA S51 Enduro 12V r.v.1990.Kolečko 16 zubů,Svíčka BERU Isolator,Převrtáno na 60ccm,Přídavné brzdové světlo,Otáčkoměr,Leštěná kliková skříň,Lešťené kanály,Korky v klice 8) . :finger:
!!!KDO BRZDI,PROHRAVA!!!Po kompletní GO motoru v 20675Km.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 březen 2006, 17:31 
Offline
Uživatel

Registrován: 24 únor 2006, 11:53
Příspěvky: 24
Das ist Schade! Uz je pryc...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 březen 2006, 17:34 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 09 prosinec 2004, 09:32
Příspěvky: 175
Bydliště: BA
A maš po problémoch, či brať, alebo nie :lol:

_________________
Simson SR50, rv 1990,v 2000 spravená komletná renovácia


Naposledy upravil Ciernygepard dne 12 březen 2006, 18:03, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 březen 2006, 17:38 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 16 duben 2005, 09:08
Příspěvky: 1435
Bydliště: Praha-Malá strana,Krupá u Rakovníka.
asi ho nejakej zoufalec za ty prachy koupil a stejne ho proda zase za pul roku ze mu bude slabej ten simson.Reknu ti to takhle lidi se deli do nekolika skupin ted mluvim ohledne simsona jsou lidi ktery v simsonovi vidi bombu tak si ho poridi za mlada pak prestane oslnovat lidi v okoli a chce si koupit neco silnejsiho aby mohl machrovat tim ze za to bude brat jak blazen aby mohl zavodit,pak je parte lidi kteri jsou fanousci treba jako ja ja treba vazim 110kilo a ten simson skoro ani se mnou nejede ale proste ho mam rad a nepotrebuju silne moto krasa je v jednoduchosti ze si na tom clovek udela vsechno sam,no a pak je parta lidi vetsinou starsi generace ktery ho vyuzivaji k dojizdeni do prace treba vedle do vesnice a tem nejde o vykon ani o to jak to vypada u nich je hlavni to aby to jelo aby jim to svitilo a dovezlo je to do te prace.Takovyhle pohled na to mam ja jestli ho ma nekdo jiny ten pohled tak mi je to jedno ale co jsem takhle za tu dobu co mam simsona vypatral tak to chodi takhle.

_________________
Mám SIMSONA S51 Enduro 12V r.v.1990.Kolečko 16 zubů,Svíčka BERU Isolator,Převrtáno na 60ccm,Přídavné brzdové světlo,Otáčkoměr,Leštěná kliková skříň,Lešťené kanály,Korky v klice 8) . :finger:
!!!KDO BRZDI,PROHRAVA!!!Po kompletní GO motoru v 20675Km.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 březen 2006, 17:50 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 18 říjen 2003, 13:12
Příspěvky: 1969
Bydliště: Okres Rokycany
2MirekJá být tebou, tak bych svou rétoriku trošku brzil. Ten sim může mít najeto opravdu jenom tolik. Třeba můj děda si koupil Babetu s najetými 275 km, která byla stará 10 let. Nějaký starý pán to měl na dojíždění na zahrádku se psem. Když umřel, tak jí jeho manželka prodala. Čili je to reálné, ale moc se to nestává. To že ty jsi najel 2000 km za 2 měsíce nic neznamená. Nájezd je silně indoviduální. Já třeba při ježdění do školy udělal ročně "jenom" 2000 - 2500 km a to jsem jezdil skoro každý den, když to šlo.

_________________
Železo: Simson S60 Enduro(r.v.83): 17 z. kolečko, digitální tachometr


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 březen 2006, 17:56 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 03 srpen 2005, 22:38
Příspěvky: 2047
Bydliště: Madunice - slovensko
mirek999 píše:
asi ho nejakej zoufalec za ty prachy koupil a stejne ho proda zase za pul roku ze mu bude slabej ten simson.Reknu ti to takhle lidi se deli do nekolika skupin ted mluvim ohledne simsona jsou lidi ktery v simsonovi vidi bombu tak si ho poridi za mlada pak prestane oslnovat lidi v okoli a chce si koupit neco silnejsiho aby mohl machrovat tim ze za to bude brat jak blazen aby mohl zavodit,pak je parte lidi kteri jsou fanousci treba jako ja ja treba vazim 110kilo a ten simson skoro ani se mnou nejede ale proste ho mam rad a nepotrebuju silne moto krasa je v jednoduchosti ze si na tom clovek udela vsechno sam,no a pak je parta lidi vetsinou starsi generace ktery ho vyuzivaji k dojizdeni do prace treba vedle do vesnice a tem nejde o vykon ani o to jak to vypada u nich je hlavni to aby to jelo aby jim to svitilo a dovezlo je to do te prace.Takovyhle pohled na to mam ja jestli ho ma nekdo jiny ten pohled tak mi je to jedno ale co jsem takhle za tu dobu co mam simsona vypatral tak to chodi takhle.


ja sa som tak trochu v druhej a aj tretej kategorii. som fanusik simsonov aj ked viem ze ta motorka nepatri ani medzi nejake terennaky (aj ked sa vola enduro) a ani to na rovinke neroztahne na obrovske rychlosti ale skratka sa mi ta motorka paci urcite je krajsia jak nejaky pionier alebo babeta. skratka ma neco do seba. a suhlasim s tebou je to obrovska vyhoda vedet si na nom opravit cokolevek svojpomecne a vecsinou za par korun.

a do tretej skupiny patrim pre to lebo na nom v lete chodievam takmer denne za frajerku alebo na kupalisko a neviem ako by som uzvil velkokubaturovu motorku ked vela krat urobim aj 100km denne a vreckove a zisk z brigad neni nijak velky

_________________
Kľudne sa pýtaj:
Jednoduchá otázka 5eur
Otázka vyžadujúca premýšľanie 10eur
Otravná otázka 20eur
Nezmyselná otázka 50eur

Múdrejšiemu neraď, silnešiemu nedvíhaj.

Železo: 1990 S51@60ccm ináč origo maximálka medzi 20-130cm od krajnice


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 březen 2006, 18:09 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 09 prosinec 2004, 09:32
Příspěvky: 175
Bydliště: BA
Čo je strašné je, že keď som si pred pár rokmi simsona kúpil, tak som bol pekelne hrdý a bola to motorka, po ktorej každý 15 ročný chalan túžil. Teraz a že to nie je vobec dlho 15 roční chalani nad simsonom ohrnú nos a pripadá im trápny. No neviem, asi sa životná úroveň za tú chvíľu neuveriteľne zlepšila.

_________________
Simson SR50, rv 1990,v 2000 spravená komletná renovácia


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 březen 2006, 18:29 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 03 srpen 2005, 22:38
Příspěvky: 2047
Bydliště: Madunice - slovensko
Ciernygepard píše:
Čo je strašné je, že keď som si pred pár rokmi simsona kúpil, tak som bol pekelne hrdý a bola to motorka, po ktorej každý 15 ročný chalan túžil. Teraz a že to nie je vobec dlho 15 roční chalani nad simsonom ohrnú nos a pripadá im trápny. No neviem, asi sa životná úroveň za tú chvíľu neuveriteľne zlepšila.


aj ja som si to vsimol ze este takych 5-6 rokov ked som brazdil cesty na pioniery tak bol simson este celkom uznavana motorka. a teraz ked sa zacali masivne predavat nove skutre tak simson strasne rychlo upadol. (ale len pre niektorych podla mna je aj tak simson ovela lepsi ako nove skutre z automaticku prevodovku)

_________________
Kľudne sa pýtaj:
Jednoduchá otázka 5eur
Otázka vyžadujúca premýšľanie 10eur
Otravná otázka 20eur
Nezmyselná otázka 50eur

Múdrejšiemu neraď, silnešiemu nedvíhaj.

Železo: 1990 S51@60ccm ináč origo maximálka medzi 20-130cm od krajnice


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 březen 2006, 18:41 
Offline
Sponzor
Uživatelský avatar

Registrován: 29 červen 2004, 11:07
Příspěvky: 1025
Bydliště: Tišnov
vůbec nejde o automat...ten může být celkem fajn ale jde oto že ty skůtry maj neskutečně vydechlé motůrky..a navíc sou totálně hnusný :lol: zatím každýmu 50cc skůtru sem vyprášil kožich levou zadní

_________________
moto1: MZ150 ojetá, moto2: simson S60E ojetý, přítelkyně: čerstvě zajetá...momentálně značně ojetá :twisted:
Black bitch: Alfa Romeo 75 2.0TS 150HP ultimate drifting machine :twisted:
!CO NEUBRZDÍŠ TO NEUKECÁŠ!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 březen 2006, 18:59 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 03 srpen 2005, 22:38
Příspěvky: 2047
Bydliště: Madunice - slovensko
Marty píše:
vůbec nejde o automat...ten může být celkem fajn ale jde oto že ty skůtry maj neskutečně vydechlé motůrky..a navíc sou totálně hnusný :lol: zatím každýmu 50cc skůtru sem vyprášil kožich levou zadní


ja tiez :lol: . a nepaci sa mi ani tez zvuk jak ked kosim zahradu :x

_________________
Kľudne sa pýtaj:
Jednoduchá otázka 5eur
Otázka vyžadujúca premýšľanie 10eur
Otravná otázka 20eur
Nezmyselná otázka 50eur

Múdrejšiemu neraď, silnešiemu nedvíhaj.

Železo: 1990 S51@60ccm ináč origo maximálka medzi 20-130cm od krajnice


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 březen 2006, 19:06 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 16 duben 2005, 09:08
Příspěvky: 1435
Bydliště: Praha-Malá strana,Krupá u Rakovníka.
tak ty padesatky skutry to je neco prisernyho to je zbesilej holici strojek a smrdi to jak kdyz to jezdi na plasty a kamos ma 50ccm hondu a vubec to nejede taky jsem mu napraskal

_________________
Mám SIMSONA S51 Enduro 12V r.v.1990.Kolečko 16 zubů,Svíčka BERU Isolator,Převrtáno na 60ccm,Přídavné brzdové světlo,Otáčkoměr,Leštěná kliková skříň,Lešťené kanály,Korky v klice 8) . :finger:
!!!KDO BRZDI,PROHRAVA!!!Po kompletní GO motoru v 20675Km.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 13 březen 2006, 17:37 
Offline
Uživatel

Registrován: 24 únor 2006, 11:53
Příspěvky: 24
Myslim si, ze na tu dobu, co se Simsony prodavali novy byli na velmi vysoky urovni... V dobe komoušismu se na ne staly dost dlouho fronty - dneska sem slysel, ze lidi cekali az 1 a pul dne...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 13 březen 2006, 20:25 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 16 srpen 2005, 12:47
Příspěvky: 38
Jo ten simal uz je pryc, koupil to takovej klucina vypadal ze tomu docela rozumi.
Jinak M2T se dotoho NIKDY nelilo, a najeto to opravdu okolo tech 4500km.
Koupil si to nakej dedula pro vnuka, a ten to mel 7let ve stodole, pak to prodal klukovy od kteryho to mam (mel) ja, ten to dal kompletne doporadku a za pul roku si koupil silnejsi moto. (jo a nebyl to vybrus ale koupena nova hlava, a to udelal ten kluk) No pak som to kupil ja, skoro taky pul roku jezdil, a kamos me zradil a koupil si 125ccm... neodolal sem, castecne s tebou mirku999 souhlasim, a kdyz mi pak tata nabid at toho chrchla prodam ze mi koupi k 16tinam 125ccm tak sem neodolal. Myslete si o me co chcete, ja mel simala rad :) a staral sem se o nej dobre, at slouzi dalsim :)

_________________
Pařez-> Jawa Mustang-> Honda CR 80-> KTM SX125-> Simson S51 -> Yamaha DT 125RE -> ??? :)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14 březen 2006, 12:04 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 16 duben 2005, 09:08
Příspěvky: 1435
Bydliště: Praha-Malá strana,Krupá u Rakovníka.
to je nejhorsi kdyz ti to nekdo koupi protoze kdyby jsi si na to vydelal tak bys to ani nechtel prodavat a nechal bys sis to.Tyhle lidi nemam rad proste mu vsechno koupi rodice ak si toho ani nevazi a nici to to je presne jejich reseni.Jo a rekni mi prosimte ten co to mel pred tebou co na tom daval dop hromady ty motorce nemuze bejt nic kdyz ma najeto pres 4000 to mi rekni co tam delal.

_________________
Mám SIMSONA S51 Enduro 12V r.v.1990.Kolečko 16 zubů,Svíčka BERU Isolator,Převrtáno na 60ccm,Přídavné brzdové světlo,Otáčkoměr,Leštěná kliková skříň,Lešťené kanály,Korky v klice 8) . :finger:
!!!KDO BRZDI,PROHRAVA!!!Po kompletní GO motoru v 20675Km.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14 březen 2006, 13:16 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 03 srpen 2005, 22:38
Příspěvky: 2047
Bydliště: Madunice - slovensko
ani ja nemam rad takich ludi co chcu na simsonovy len zarobit. hlavne pre to ze simsonov kupuju vecsinou lamy co z jazdenim len zacinaju a teda nemaju moc skusenosti a lahko sa nechaju oblafnut nalestenymi rafky alebo peknym lakom. takze neni az taky velki problem zohnat niekoho kto taku za par korun polepenu motorku kupi. a potom ked zisti co to ma doma tak radsej to necha tak a kupi ine moto co je dost skoda. ja osobne som si na simsona setril celu zimu a odkladal som aj kazdich 10sk lebo doma mi na motorku nechceli dat ani korunu. potom som kupil za par korun uplnu mrtvolu lebo som uz nechcel len setrit ale vobec to nelutujem. postupne jak som som mal prachy tak som to daval dohromady a teraz mozem povedat ze je ten simson v 100% stave a uz mu vobec nic nechyba a hlavne viem ze som setko podaval dohromady ja a ze to nikto predomnou neodflakol. len este musim nejako vychtitat problem z papiermi ale hadam sa to nejako podari

_________________
Kľudne sa pýtaj:
Jednoduchá otázka 5eur
Otázka vyžadujúca premýšľanie 10eur
Otravná otázka 20eur
Nezmyselná otázka 50eur

Múdrejšiemu neraď, silnešiemu nedvíhaj.

Železo: 1990 S51@60ccm ináč origo maximálka medzi 20-130cm od krajnice


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 73 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.122s | 13 Queries | GZIP : On ]