Simson v Iglů - Fórum

www.simsonviglu.cz
Právě je 28 březen 2024, 11:20

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra


Než budete zakládat nové vlákno, zkuste hledat. Pokud nepomůže, použijte pro pojmenování vlákna nějaký dostatečně výstižný, inteligentní a snadno pochopitelný název. Usnadňujete tak ostatním uživatelům - jak nynějším, tak budoucím - orientaci na fóru. Děkujeme
PS: Příspěvky které toto minimum splňovat nebudou skončí na smetišti. Je nám líto…

Kompletní pravidla k nahléhnutí zde



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 44 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Uz to neni co byvalo
PříspěvekNapsal: 25 prosinec 2008, 18:03 
Offline
Sponzor

Registrován: 21 září 2006, 20:04
Příspěvky: 1378
Bydliště: Blizko zarnovici (SK)
Sokin píše:
dakr4ever píše:
celkove cely forum driv vic frcelo ted je to jako kdyz simsona tlaci 90tileta babka

Dyt si tu registrovaný teprv od července 2008...

asi si pozabudol o kom sa tu bavime....

_________________
70/4,Jednokruzkovy piest,Rezonanz Tuning Auspuff 32mm,Mikuni VM20, 17zub.
Uz sem velmo nechodim, keby nieco surne tak ICQ:216270086
kupim doklady na apriliu ext 350..kto by vedel pls piste urcite sa dohodneme


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Uz to neni co byvalo
PříspěvekNapsal: 26 prosinec 2008, 00:16 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 18 květen 2007, 06:01
Příspěvky: 1213
Bydliště: Dolní Lutyně
S těmi "potřebnými" příspěvky máte pravdu, taky kolikrát něco napíšu a když si to přečtu, tak si kolikrát uvědomím, že to tomu dotyčnému nepomůže a zavřu to. Aji teď bych spoustu svých příspěvků smazal...

_________________
Simson S51/1E1-CS :moon:
50/2, r.v. 1990, 12V, 15z, carbon řidítka a zrcátka, gripy design Kawasaki, čiré blinkry, závaží, Vee Rubber 094, sport. brzdové obložení

Feel The Power - 2,7 kW a zrychlení z O km/h na 100 km/h za nikdy... Miluju ho! :wub:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Uz to neni co byvalo
PříspěvekNapsal: 26 prosinec 2008, 13:52 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říjen 2007, 10:54
Příspěvky: 118
Bydliště: benešov-TÝNEC NAD SÁZAVOU
Nezáleží na tom jak je tady člověk dlouho,Ale co ví a co mu ostatní poradí.To je jedno že tu je hodně začátečníků.Podívejte se třeba takový Multik neni tady taky moc dlouho(neříkám,že já jo.)Ale jistě na símu lítal v době kdy většina lidí tady se učila mluvit. :D :D

_________________
Takže Malaguti f 12 for ever.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Uz to neni co byvalo
PříspěvekNapsal: 26 prosinec 2008, 22:59 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 16 březen 2008, 08:47
Příspěvky: 2315
Bydliště: Praha
zimzon píše:
Nezáleží na tom jak je tady člověk dlouho,Ale co ví a co mu ostatní poradí.To je jedno že tu je hodně začátečníků.Podívejte se třeba takový Multik neni tady taky moc dlouho(neříkám,že já jo.)Ale jistě na símu lítal v době kdy většina lidí tady se učila mluvit. :D :D

Děkuji za uznání,ale taky nejsem tak starej a přemoudřelej. :D co se týká tématu tak je pravda,že se v poslední době řeší většinou samé blbosti co se simsony nemají nic společného a fakt dobrou radu těžko pohledat.Začal jsem tu protože simson je pro mě něco....?a pro mnoho dalších taky,ale v poslední době otázka typu jak poznám že mi nesvítí žárovka,je bohužel tragedie,pro někoho kdo nechce hledat nebo něco číst,ale to je jen lenost.Dřív nebylo počítačů,ale knih a rad otců a taky se vše opravilo.Tak tedy-Doufám že se tu všichni polepší vždyť to děláme pro sebe. :D

_________________
S 51 Comfort,r.v.1989, SR 50 1CE r.v.1990
ObrázekObrázekObrázek -Básnička,Home Made,Olej.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Uz to neni co byvalo
PříspěvekNapsal: 26 prosinec 2008, 23:09 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 18 květen 2007, 06:01
Příspěvky: 1213
Bydliště: Dolní Lutyně
Multik píše:
Děkuji za uznání,ale taky nejsem tak starej a přemoudřelej. :D co se týká tématu tak je pravda,že se v poslední době řeší většinou samé blbosti co se simsony nemají nic společného a fakt dobrou radu těžko pohledat.Začal jsem tu protože simson je pro mě něco....?a pro mnoho dalších taky,ale v poslední době otázka typu jak poznám že mi nesvítí žárovka,je bohužel tragedie,pro někoho kdo nechce hledat nebo něco číst,ale to je jen lenost.Dřív nebylo počítačů,ale knih a rad otců a taky se vše opravilo.Tak tedy-Doufám že se tu všichni polepší vždyť to děláme pro sebe. :D

Ámen :D
Multík má pravdu, člověk se stejně nejvíce naučí metodou pokus omyl, protože pokud nebude zkoušet, tak se bude bát něco udělat sám a když se u toho "spálí", tak si to bude pamatovat už napořád... nebo taky naopak, pokud se mu to povede, bude už vědět co a jak...

_________________
Simson S51/1E1-CS :moon:
50/2, r.v. 1990, 12V, 15z, carbon řidítka a zrcátka, gripy design Kawasaki, čiré blinkry, závaží, Vee Rubber 094, sport. brzdové obložení

Feel The Power - 2,7 kW a zrychlení z O km/h na 100 km/h za nikdy... Miluju ho! :wub:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Uz to neni co byvalo
PříspěvekNapsal: 27 prosinec 2008, 16:08 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 18 říjen 2003, 13:12
Příspěvky: 1969
Bydliště: Okres Rokycany
Vážení uživatelé!
Pročetl jsem si tuto diskuzi. Vzhledem k množství podnětů nebudu odpovídat adresně uživatelům.
Naše fórum existuje od konce roku 2003. Od té doby neustále roste počet přístupů. Argument, že fórum není, co bývalo, je pravda, jak v pozitivním i negativním směru. Diskuze se neustálé vyvíjí někteří uživatelé simsona prodají, koupí si silnější motorku a odejdou. Naopak zase někdo si simsona koupí a začne hledat informace o něm. Samozřejmě s růstem počtu uživatelů jde i nepořádek v příspěvcích. Ten tu bude vždy. Náš tým se ho může snažit pouze maximálně omezit. Vzpomínám na začátky fóra, kdy jsem stíhal administrátorské povinnosti i omoderova celé fórum sám..:-). Ono vše toto začíná u každého uživatele. Když si si při zakládání postu pořádně rozmyslí, jestli je přinosný nebo ne případně při řešení, problému zkusí vyhledání, dost se situace zlepší. Zde patří dík našim moderátorům, kteří musí pravidelně procházet všechny přidělené sekce, pročíst všechny příspěvky v nich a co je nejtěžsí - posoudit, zda jsou či nejsou za hranicí pravidel. Někdy je to dost ubíjející práce, kdy člověk rozbírá významy jednotlivých slov příspěvku, aby toto zhodnotil.
Zde bych chtěl všechny uživatele požádat, jestli nám chtějí pomoci s pořádkem a přehledností fóra. Využívejte více tlačíko pro nahlašení příspěvků, které považujete mimo pravidla. Rozhodně to neznamená, že byste někoho udávali nebo práskali. Vaše hlášení posoudí moderátor a pak se teprve rozhodne, co dál. V žádném případě z toho neplyne rovnou žádné potrestání, pouze příspěvek zvýrazníte. Tady máte další nástroj, jak nám pomoci, kromě toho, že se budete snažit sami za sebe zachovávat pořádek.

_________________
Železo: Simson S60 Enduro(r.v.83): 17 z. kolečko, digitální tachometr


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Uz to neni co byvalo
PříspěvekNapsal: 29 prosinec 2008, 20:48 
Offline
Uživatel

Registrován: 01 říjen 2006, 13:58
Příspěvky: 1219
.


Naposledy upravil Laurel dne 17 prosinec 2012, 20:00, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Uz to neni co byvalo
PříspěvekNapsal: 29 prosinec 2008, 21:57 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 24 listopad 2008, 19:34
Příspěvky: 471
Bydliště: Královehradecko
Jsem tu sice krátce,takže nemůžu posuzovat jaké to tu bylo dřív,ale už za tu chvíli jsem poznal,kdo něco umí a ví a kdo je jen "chytrej" a ví s prominutím h…o.Je mi líto těch co žádají o radu a ještě zdůrazní,že chtějí rady pouze od zkušených a ty "chytří" začnou psát úplné hovadiny,které někde slyšeli nebo se jen domýšlí,že to tak má být.Na druhou stranu těžko se radí těm, z jejichž dotazů či přiložených fotek je zřejmé,že vůbec nevědí která bije.Vadí mě ty popisky co někdo plánuje „že si udělá“ za úpravy,za které by se nemusela stydět nějaká tunerská firma a pak kouknu do jeho galerie a vidím v jakém stavu je jeho Simson ,s kterým bych se styděl i "jet v noci na krysy" přečtu si některé jeho příspěvky ,prohlídnu fotky a řeknu si „Tak to asi neklapne“.Jinak si myslím,že tu jsou lidé,co poradí a co vědí o co jde.
Jo ještě nechápu,proč se tu furt řeší jestli věci z AKF nebo z Motoprodejny,když je to všechno stejný.Tady odkaz na taiwanskou firmu která dílama zasobuje
http://www.bwb.com.tw/.
Pouze se dají v německu sehnat valce co v motoprodejně ne,ale ostatní věci jsou uplně jedno.Jen málo co je opravdu originál.

_________________
Simson SR 70/5 + klapka HEBO,DellOrto 21mm,sport klika,výfuk Polinni,NGK B9EG,Vape,pneu Dunlop,kotoučová brzda


Obrázek Tapeta plochy


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Uz to neni co byvalo
PříspěvekNapsal: 29 prosinec 2008, 22:59 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 24 duben 2008, 14:56
Příspěvky: 308
Bydliště: Náchod
Skip79 píše:
Vadí mě ty popisky co někdo plánuje „že si udělá“ za úpravy


S tímhle máš naprostou pravdu =) Ty borce, kteří jsou na foru měsíc a nemaj řidičák a maj v popisku Do budoucna : 70/4,5qvalt,podsvícení cele motorky a přestavění na letadlo fakt miluju :D Ale to se změní... věřte tomu

_________________
Yamaha YBR 125
Teprve teď můžu překročit povolenou rychlost O:)

další info <ZDE>


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Uz to neni co byvalo
PříspěvekNapsal: 29 prosinec 2008, 23:56 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 17 květen 2006, 21:02
Příspěvky: 1664
Bydliště: RK
Ježiši tohle tema je tak dojemný asi se rozbrečim :oops: Vylijte si všichni co mate na srdíčku do tohodle topicu a bude Vám líp.

_________________
:finger: modrej šrot
70ccm 5 kanal + membrane Motoforce, 5ti kvalt,sport klika, Amal 21, Vape SZ10, snížená palice, malossi airfilter,1,6mm taliř.pružina
miniblinkry, LED angeleye, strobo, leštěný dekly,měkčí brzd.obložení


JINAK SERIOVKA
:finger2:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Uz to neni co byvalo
PříspěvekNapsal: 30 prosinec 2008, 11:26 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 01 prosinec 2007, 13:22
Příspěvky: 366
Bydliště: Bratislava (SK)
Po približne roku čo chodím na fórum som nepostrehol výrazné zmeny. Zmeny som postrehol u seba, lebo som sa priučil rozumieť simsonom a dianiu okolo nich. To si myslím že je aj zásadným dôvodom prečo si niekto môže myslieť že "uz to neni co byvalo". Človek si na fóre prečíta veľa príspevkov, názorov, rád... veľa dobrých a niekedy aj iné. Časom všetky tieto príspevky berie ako samozrejmosť a už stráca na fóre tú potrebu pozornosti ako keď to čítal prvýkrát a nemal o tom žiadne potuchy. Preto cirkulácia užívateľov je vždy nutná pre fungovanie fóra, bez toho by fórum pomaly strácalo na intenzite a svojej funkcii. To že niektorý užívateľ nevyhľadáva a radšej založí novú tému ktorá bola veľakrát prebraná, to je jav ktorý treba obmedzovať. Preto sú tu administrátori a ľudia okolo fóra ktorí tu robia poriadok. Preto keď si zrátam že fórum funguje okolo päť rokov, a ja sám po roku cítim že už nemám také nutkanie hľadať odpovede, môžem len gratulovať a chváliť celý tým simsonviglu že zvláda toľký čas fungovanie a život na fóre. :wink:

_________________
Simson S51 - predaný!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Uz to neni co byvalo
PříspěvekNapsal: 02 leden 2009, 21:53 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 17 září 2006, 11:33
Příspěvky: 1714
Bydliště: vlevo za pravim rohem ale uprostred nahore smerem severojih=PRAHA
rozhodne stebou souhlasim toto forum jde pomalu ale hodne jiste do prd*le resej se tady porad samy vci dokola a nebo samy blbosti jako treba na simsnu prez pul sveta hodne lidi tady jede maximalne 20km od baraku a resej tady tohle uz se vubec nedivim ze sem treba notky patouz atd.... vubec nechodej

_________________
flip flop lak, ram cerna perlet 60/4 amal19 sport klika new loziska LED blinkry hikone budiky vlastniho navrhu a vyroby + modre podsviceni :D
kdyz ji milujes neni co resit
Obrázek za nej... simsna 2007 Obrázek za lak
Člen SIMSON CZECH CLUBU


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Uz to neni co byvalo
PříspěvekNapsal: 06 červen 2009, 12:20 
Offline
Uživatel

Registrován: 16 listopad 2008, 15:24
Příspěvky: 42
Bydliště: Prievidza
aj ja som si zalozil par blbych tem... len koli tomu ze sa mi to nechcelo hladat, ale na tomto fore je uz vsetko vyriesene co sa tyka sekcie servis, kazda vec je tu riesena minimalne dva krat... simsona mam asi rok, cela jeho kupa bola pomerne komplikovana a pre mna nevyhodna pretoze som ho kupil za dost penazi v nepojazdnom stave, toto forum mi pomohlo asi najviac LEHRVIDEOM, a za to vam dakujem... kazdy kto by sa chcel hrabat v simsone by si ho mal pozret pred tym ako napise nejaku kravinu... a este mi asi pomohlo aj citat vase stare temy priznam sa ze ja som cital forum len raz od zaciatku a mal som dost z ludi ako je dakr4ever, nia, a podobne... musim sa smiat s nich aku maju fantaziu... potom som si cital vsetko od poslednych tem k prvym... a nasiel som odpoved na vsetko, preto tu radsej ani nic nezakladam, a pohnem rozumom... odvtedy sa mi este nestalo ze by som nieco nevyriesil...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Uz to neni co byvalo
PříspěvekNapsal: 02 červenec 2009, 15:39 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 14 červenec 2006, 10:33
Příspěvky: 2033
Bydliště: Stará Boleslav
2 14_badboy_88: před asi 3mi lety jsem to udělal také a jak řikáš - dostal jsem odpověď na všechny otázky co jsem sem kdy chtěl napsat. :thankyou:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 44 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.099s | 15 Queries | GZIP : On ]