Simson v Iglů - Fórum

www.simsonviglu.cz
Právě je 27 duben 2024, 23:39

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra


Než budete zakládat nové vlákno, zkuste hledat. Pokud nepomůže, použijte pro pojmenování vlákna nějaký dostatečně výstižný, inteligentní a snadno pochopitelný název. Usnadňujete tak ostatním uživatelům - jak nynějším, tak budoucím - orientaci na fóru. Děkujeme
PS: Příspěvky které toto minimum splňovat nebudou skončí na smetišti. Je nám líto…

Kompletní pravidla k nahléhnutí zde



Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 76 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 24 březen 2007, 23:32 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 26 prosinec 2006, 21:42
Příspěvky: 334
Bydliště: Police Nad Metují
bastarea!

_________________
Komu se můj simson nelíbí, ať mi výfuk políbí!:D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 24 březen 2007, 23:34 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 18 listopad 2005, 18:42
Příspěvky: 531
Bydliště: Litvínov
silny slovo znamena silnou hubu

_________________
Bandit PYČO!!!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 24 březen 2007, 23:36 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 26 prosinec 2006, 21:42
Příspěvky: 334
Bydliště: Police Nad Metují
nejdřív si najdi co to slovo znamená a pak kecej :!:
signorsí?

_________________
Komu se můj simson nelíbí, ať mi výfuk políbí!:D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 24 březen 2007, 23:37 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 18 listopad 2005, 18:42
Příspěvky: 531
Bydliště: Litvínov
no tak je fakt ze nevim co to druhy slovo zname ale me to nejak nenasere

_________________
Bandit PYČO!!!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 24 březen 2007, 23:37 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 18 listopad 2005, 18:42
Příspěvky: 531
Bydliště: Litvínov
tak se tu mejte UDCI NASEDANO

_________________
Bandit PYČO!!!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 24 březen 2007, 23:39 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 26 prosinec 2006, 21:42
Příspěvky: 334
Bydliště: Police Nad Metují
Sails píše:
no tak je fakt ze nevim co to druhy slovo zname ale me to nejak nenasere

non pare vero :lol:

_________________
Komu se můj simson nelíbí, ať mi výfuk políbí!:D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 24 březen 2007, 23:53 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 18 říjen 2003, 13:12
Příspěvky: 1969
Bydliště: Okres Rokycany
Pánové....děkuji za podněty. Sice si nemyslím, že by bylo vhodné tyto věci řešit veřejně, ale když to bylo nastoleno, tak budu reagovat zde.

Čili předně bych zde rád zdůraznil, že toto fóru je svobodné a stojící na principech slušného a férového mezilidského jednání. Každý je tu naprosto dobrovolně a pokud se zde cítí svazován, tak se může jít realizovat na diskuzní fóra, kde tento pocit mít nebude.

Do jisté míry chápu, že určitý věk či některý životní styl je svázán jistým typem vyjadřovaní. Je vhodné také zdůraznit, že určité věci do slušné komunikace mezi lidmi nepatří. Mým cílem je aspoň z tohoto fóra vytvořit místo, kde by se k sobě lidé chovali slušně a férově. Nerad bych, aby se člověku zvedal žaludek z toho, že si přečte pár příspěvků. Ohledně pravopisu si jsem názoru, že je to každého věc. Když někomu nevadí, že jeho příspěvky vyvolávají úšklebky ostatních uživatelů, tak se nedá nic dělat. Tvůrčí tým nezastupuje maminku nebo slečnu učitelku. Každý je tu plně zodpovědný za své chování a činy. Tím bych rád došel k tomu, co zde bylo nakousnuto. Pokud uživatel dělá problémy, tak je nejprve upozorněn přes SZ. Teprve pokud nereaguje na toto upozornění, tak volím vyvěšení na desky fóra. To slouží jako razantnější naznačení, že jeho chování vybočuje z normálu a je na něm nutno zapracovat. V krajním případě přistupuji v blokaci přístupu na fórum, ale to je pouze jedinců, se kterými se opravu nedá dohodnout. Není cílem nikoho z moderátorského týmu si tu zvyšovat sebevědomí ukládáním trestů. Pokud má někdo aspoň minimální snahu se dohodnout, tak mu bylo a bude vždy vyjito vstříc. Naším cílem je pouze udržet toto fórum v nějakém rozumné stavu.

Souhlasím s tím, že na jiných fórech nejsou úplně obvyklé některé věci, které zde máme. Také bych rád zdůraznil druhou stránku věci. Podívejte se, jak to na některých fórech vypadá. Na konec bych rád zopakoval, čím jsem začal. Každý je tu naprosto dobrovolně a není mu bráněno se realizovat na jiných projektech či zkusit své manažerské, moderátorské a další schopnosti na projektu vlastním....

_________________
Železo: Simson S60 Enduro(r.v.83): 17 z. kolečko, digitální tachometr


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 25 březen 2007, 10:42 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 19 září 2006, 06:03
Příspěvky: 682
Bydliště: Obříství
já bych řek že černá listina a deska hanby jsou v poho aspon z toho tady nebude holubník :wink:

_________________
Me Bitch - Simson S51 Elektronik předělanej na Enduro, BING 17, zelený a modrý neon, modrá parkovačka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 25 březen 2007, 10:53 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 29 listopad 2006, 21:30
Příspěvky: 400
Bydliště: České Budějovice
Já vás fakt nechápu :sleepy: neříkám že nemluvim sprostě,ale vy se tady vlastně tak něak prezentujete,a nemůžete se prezentovat jinak než slušným chováním a v ráci možností i spisovným psaním,jako já to chápu když se napíše chyba...kdo jí čas od času neudělá???Myslíte že by sem někdo chodil kdyby tu byl bordel a za každou chybu by ti hned 50 uživatelů poslalo do "kýble"??Myslim si že tohle forum má něakou úroveň..a tu by si mělo zachovat... :wink:

_________________
Důležité není,co nás odlišuje,ale zájem který nás spojuje.
:!: Aktualita: PRODÁNO


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 25 březen 2007, 10:56 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 19 září 2006, 06:03
Příspěvky: 682
Bydliště: Obříství
náká ta tolerance musí být to je jasné
na pravopis bych nekoukal at se každý stará sám o sebe

_________________
Me Bitch - Simson S51 Elektronik předělanej na Enduro, BING 17, zelený a modrý neon, modrá parkovačka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 25 březen 2007, 10:59 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 29 listopad 2006, 21:30
Příspěvky: 400
Bydliště: České Budějovice
Mysterio píše:
náká ta tolerance musí být to je jasné
na pravopis bych nekoukal at se každý stará sám o sebe

Přesně tak... :o

_________________
Důležité není,co nás odlišuje,ale zájem který nás spojuje.
:!: Aktualita: PRODÁNO


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 25 březen 2007, 16:19 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 18 červenec 2006, 13:54
Příspěvky: 1198
Bydliště: Královéhradecko
Promiňte že to tak musím říct, ale dost lidí jsou tu neskuteční patolízalové, kteří se na oko okamžitě snaží udělat pořádek když někdo něco blafne a nebo používají ty "adminovské řeči"... a když někdo jako sails začne dělat srandu tak ho maj okamžitě za "spodinu" no připadá mi to dost směšný... To s tou školou je fakt, nikdy jsem to tady nedokázal tak přesně vystihnout.... :)

_________________
aka P4priX

60/2@41,5mm, AMAL18, Open Filtr, Leo Vince, Vmax=90km/h, Spotřeba ~3L

SRAZ V HK 21.7.2007


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 25 březen 2007, 18:33 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 01 únor 2006, 19:38
Příspěvky: 201
Patous007 píše:
používají ty "adminovské řeči"...
...jo to je přesně ono, adminovské řeči :lol:

_________________
Simsony jsou už dááávno ve šrotu a obě Yamahy DT 125R taky :(
teď už jen VW TDi


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 25 březen 2007, 19:26 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 18 říjen 2003, 13:12
Příspěvky: 1969
Bydliště: Okres Rokycany
Patous007 píše:
Promiňte že to tak musím říct, ale dost lidí jsou tu neskuteční patolízalové, kteří se na oko okamžitě snaží udělat pořádek když někdo něco blafne a nebo používají ty "adminovské řeči"... a když někdo jako sails začne dělat srandu tak ho maj okamžitě za "spodinu" no připadá mi to dost směšný... To s tou školou je fakt, nikdy jsem to tady nedokázal tak přesně vystihnout.... :)


Asi na začátek by bylo vhodné vyjasnit pár věcí. Rozdělování lidí na spodinu a ty ostatní mi přijde trošku nešťastné. Já zastávám názor, že lidé jsou různí a nedají se moc porovnávat kvalitativně, pokud máš posoudit člověka jako celek. Také chápu, že návštěvnící toho fóra jsou převážně z řad teenagerů. Čili z psychologického hlediska osobnosti jejichž parametry se teprve ustalují. To nám dává šanci pochopit, proč se tak chovají, ale neomlouvá je to.
Pokud chceš konkrétní vyjádření k uživateli Sails, tak celkově se náš realizační tým shodl, že je jeho chování neslušné. Pokud mohu mluvit za sebe, tak z mého pohledu napadal ostatní uživatele a chodil se sem z části bavit na úkor ostatních, což nehodlám tolerovat. Ano, máš pravdu začíná to tu vypadat jako ve škole. Tam se také často baví silnější jedinci na úkor ostatních. Odborný termín je šikana...... Čili jsem rád, že máme společný cíl.......aby to tu nevypadalo jako v našich školách.

_________________
Železo: Simson S60 Enduro(r.v.83): 17 z. kolečko, digitální tachometr


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 25 březen 2007, 19:40 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 18 listopad 2005, 18:42
Příspěvky: 531
Bydliště: Litvínov
Martin píše:
Patous007 píše:
Promiňte že to tak musím říct, ale dost lidí jsou tu neskuteční patolízalové, kteří se na oko okamžitě snaží udělat pořádek když někdo něco blafne a nebo používají ty "adminovské řeči"... a když někdo jako sails začne dělat srandu tak ho maj okamžitě za "spodinu" no připadá mi to dost směšný... To s tou školou je fakt, nikdy jsem to tady nedokázal tak přesně vystihnout.... :)


Asi na začátek by bylo vhodné vyjasnit pár věcí. Rozdělování lidí na spodinu a ty ostatní mi přijde trošku nešťastné. Já zastávám názor, že lidé jsou různí a nedají se moc porovnávat kvalitativně, pokud máš posoudit člověka jako celek. Také chápu, že návštěvnící toho fóra jsou převážně z řad teenagerů. Čili z psychologického hlediska osobnosti jejichž parametry se teprve ustalují. To nám dává šanci pochopit, proč se tak chovají, ale neomlouvá je to.
Pokud chceš konkrétní vyjádření k uživateli Sails, tak celkově se náš realizační tým shodl, že je jeho chování neslušné. Pokud mohu mluvit za sebe, tak z mého pohledu napadal ostatní uživatele a chodil se sem z části bavit na úkor ostatních, což nehodlám tolerovat. Ano, máš pravdu začíná to tu vypadat jako ve škole. Tam se také často baví silnější jedinci na úkor ostatních. Odborný termín je šikana...... Čili jsem rád, že máme společný cíl.......aby to tu nevypadalo jako v našich školách.


hehe ta veta se mi docela libi a jeste bych chtel rict ze jsem jmenoval jenom jednoho nebo dva uzivatele fora ale to sem jim napsal i na ICQ

_________________
Bandit PYČO!!!


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 76 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.254s | 13 Queries | GZIP : On ]