Simson v Iglů - Fórum

www.simsonviglu.cz
Právě je 28 březen 2024, 13:34

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra


Než budete zakládat nové vlákno, zkuste hledat. Pokud nepomůže, použijte pro pojmenování vlákna nějaký dostatečně výstižný, inteligentní a snadno pochopitelný název. Usnadňujete tak ostatním uživatelům - jak nynějším, tak budoucím - orientaci na fóru. Děkujeme
PS: Příspěvky které toto minimum splňovat nebudou skončí na smetišti. Je nám líto…

Kompletní pravidla k nahléhnutí zde



Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Málo lidí!
PříspěvekNapsal: 02 duben 2011, 08:02 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 23 říjen 2009, 19:17
Příspěvky: 744
Bydliště: Bohumín
Jak jsem si všiml, v poslední době tady je celkem dost málo lidí.. ale jak jsem se registroval tehdy.. tak tady se psalo furt atd.. Prostě se mi zdá, že simsonviglu.cz nějak zapadá do propasti.. pořád píšou jen ti samí a je nás tu cca online za den "3".. myslím si.. že to bude už jen horší.. např. napsal jsem do svého toppicu něco a obrázky.. a za chvíli jsem tam měl aspoň 2 odpovědi.. a teď ?? 2 a z toho jedna od Maniaka.. neříkám že by se mělo psát pořád.. ale když člověk chce prezentovat svého simsona, měl by mu každý říct svůj názor, když už tady chodí ne? Pořád jen vidím jak se píše do sekce "Simson" ..nj bazar atd.. to je v poho.. tam skoro každý píše.. ale když už lidi dávaj svého simsona tady na igl.. tak proč mu nenapsat svůj názor? Předtím to tak bylo.. ale teď to kleslo o dost.. a to mě mrzí.. možná by to tu chtělo nějak oživit.. a nalákat víc lidí.. třeba změnit design.. pak upravit sekce.. aby se tu lidi cítily fajn! :) a psali.. já vím, že třeba někdo na to nemá čas atd.. jen si proletí sekce a jde pryč.. se mi taky někdy stává.. ale přece někdy i napsat ne? Celkem členů: "3053" no ku*.. a online za den 3? kdyz se podaří tak někdy 6.. jak to sleduji.. chtělo by to stím něco udělat.. ne ?? ..toto sem psal obecně, nic na mě, že nepíšete do mojeho toppicu.. to mi už je jedno.. ale ostatním uživatelům možná ne !! ..děkuji za přečtení a doufám, že se něco stane s "igLem".. :cry: a hodně úspěchu do budoucna !!

_________________
Simson S 51 B 2-4 Elektronic (1985): Prodán!
Honda CBR 600 F3 (1998): Prodána!
Mitsubishi Galant VI 2.5L, V6-24V, 120kW Prodán!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Málo lidí!
PříspěvekNapsal: 02 duben 2011, 09:04 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 05 listopad 2010, 07:47
Příspěvky: 1260
Bydliště: Vyskytná
Nobody píše:
Jak jsem si všiml, v poslední době tady je celkem dost málo lidí.. ale jak jsem se registroval tehdy.. tak tady se psalo furt atd.. Prostě se mi zdá, že simsonviglu.cz nějak zapadá do propasti.. pořád píšou jen ti samí a je nás tu cca online za den "3".. myslím si.. že to bude už jen horší.. např. napsal jsem do svého toppicu něco a obrázky.. a za chvíli jsem tam měl aspoň 2 odpovědi.. a teď ?? 2 a z toho jedna od Maniaka.. neříkám že by se mělo psát pořád.. ale když člověk chce prezentovat svého simsona, měl by mu každý říct svůj názor, když už tady chodí ne? Pořád jen vidím jak se píše do sekce "Simson" ..nj bazar atd.. to je v poho.. tam skoro každý píše.. ale když už lidi dávaj svého simsona tady na igl.. tak proč mu nenapsat svůj názor? Předtím to tak bylo.. ale teď to kleslo o dost.. a to mě mrzí.. možná by to tu chtělo nějak oživit.. a nalákat víc lidí.. třeba změnit design.. pak upravit sekce.. aby se tu lidi cítily fajn! :) a psali.. já vím, že třeba někdo na to nemá čas atd.. jen si proletí sekce a jde pryč.. se mi taky někdy stává.. ale přece někdy i napsat ne? Celkem členů: "3053" no ku*.. a online za den 3? kdyz se podaří tak někdy 6.. jak to sleduji.. chtělo by to stím něco udělat.. ne ?? ..toto sem psal obecně, nic na mě, že nepíšete do mojeho toppicu.. to mi už je jedno.. ale ostatním uživatelům možná ne !! ..děkuji za přečtení a doufám, že se něco stane s "igLem".. :cry: a hodně úspěchu do budoucna !!

máš na jednu stranu pravdu,ale jak ty podotýkáš taky každej znás má svý starosti včetne tech moderátorů atd.. kdo by to delal...
ale je zase pravda že tet tu fakt skoro nechodí asi jak se oteplilo tak se spíš chodí ven..já zase taky od týhle doby už moc nebývám na pc protože je venku už teplo akorá ttet sme tu pořád protože marodím,tak podle me je to tímhle no že se venku oteplilo a lidi nemají čas a ani náladu sedet u pc,třeba přes prázdniny me to uvdite jednou za mesic :D

_________________
http://www.motorkari.cz/profil/?uid=105938&act=motorky&scr=0


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Málo lidí!
PříspěvekNapsal: 02 duben 2011, 09:18 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 06 leden 2008, 21:19
Příspěvky: 221
Bydliště: Plzeň
Podle mě je největší problém v tom, že je tu spousta nováčků kteří zaklídají duplicitní témata a znepřehledňují fórum. Udržet fórum v takovém stavu jako je teď dá hroznou práci, proto mají moderátoři můj obdiv.
Když popíšu svůj přístup k fóru, tak vždycky když se přihlásím klikám na "Zobrazit nové příspěvky". Tam na mě vylítnou názvy témat, které jsou řešené milionkrát (servis, tuning) a projíždím si jen bazar, občas, když mě zaujme i nový název nového topicu.
Abych to shrnul, podle mě není ani problém v tom, že by sem lidi nechodili, problém je v tom, že "vědomostně kvalitní" uživatelé jsou otrávení z nekvalitních názorů jiných a nechtějí se s nimi pouštět do křížku.
Co se týče designu, nechal bych takový jaký je úplně klidně. Akorát by to asi chtělo milionkrát zvětšit a zvýraznit tlačítko HLEDAT :)

_________________
Enduro, 6V, 60/2, sport klika, výměna ložisek a gufer (GO), Reso, otáčkoměr, leštěný motor, boční stojánek, angel eye, alarm, chrmové krytky na levém deklu, imbusové šrouby na motoru
http://www.simsonklubplzen.cz
Simson klub Plzeň, o. s.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Málo lidí!
PříspěvekNapsal: 02 duben 2011, 09:32 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 05 listopad 2010, 07:47
Příspěvky: 1260
Bydliště: Vyskytná
pigiousek píše:
Podle mě je největší problém v tom, že je tu spousta nováčků kteří zaklídají duplicitní témata a znepřehledňují fórum. Udržet fórum v takovém stavu jako je teď dá hroznou práci, proto mají moderátoři můj obdiv.
Když popíšu svůj přístup k fóru, tak vždycky když se přihlásím klikám na "Zobrazit nové příspěvky". Tam na mě vylítnou názvy témat, které jsou řešené milionkrát (servis, tuning) a projíždím si jen bazar, občas, když mě zaujme i nový název nového topicu.
Abych to shrnul, podle mě není ani problém v tom, že by sem lidi nechodili, problém je v tom, že "vědomostně kvalitní" uživatelé jsou otrávení z nekvalitních názorů jiných a nechtějí se s nimi pouštět do křížku.
Co se týče designu, nechal bych takový jaký je úplně klidně. Akorát by to asi chtělo milionkrát zvětšit a zvýraznit tlačítko HLEDAT :)

ano tenhel názor co ty říkáš s tím souhlasím,ty nováčci jsou nazabití,ale to sou uplně z prominutím jako paka pokaždý když jsme přídu je tady nový téma od nejakýho novýho kterej radši založí téma který už tu bylo řešený a nekolikrát taky i zamčený ty stejný..to hledat bych zvětšil a dal bych to velkým písmenem a ještě reflexně bych to šoupl pod ten úvod simsonv iglů-forum tak dotoh bílího ale asi to by bylo ošklivý,taky je taky otázka jestli ty lidi sou taky tak bl** a nebo sou tak líný to hledat i kdyby se to hledat tlačítko dalo neekam kde by to nebylo k přehlídnutí ale podle me by byly zase líný to hledat a nikam by sme se nehnuli takže můžem špakulovat pořád no dokud se nepřečtou pravdila kdo je nezná můžem tu takhel diskuzovat pořád a podle me zbytečně .. ... :?

_________________
http://www.motorkari.cz/profil/?uid=105938&act=motorky&scr=0


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Málo lidí!
PříspěvekNapsal: 02 duben 2011, 12:00 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 23 říjen 2009, 19:17
Příspěvky: 744
Bydliště: Bohumín
No takhle.. je pravda že teď je už teplo atd.. ale když už se někdo připojí.. no nepsal jsem jen o Hledání.. psal jsem, že uživatelé si raději prohlédnou fotky natož aby měli něco napsat.. podle mě je to hloupost.. když tato stránka je FÓRUM! Na to jsou příspěvky atd.. ne ?? ..ale taky někdy nemusí nic napsat.. třeba má své důvody.. to je ale už na každého osobně.. na ty nováčky.. udělal bych registraci s pravidlama zároveň, to znamená, že než se přihlásí.. musí si přečíst pravidla a třeba zaškrnout že je přečetl (.. jelikož by to skoro nikdo nečet ) tak potom jak udělají chybu.. tak jim smazat téma a upozornit je !! ..vím že by to byla mordovačka.. na to sehnat lidi třeba víc.. a prostě stím něco udělat.. a taky to slovo HLEDAT dát věětší velikosti ! a taky do registrace napsat krátkou větu: např. "Než založíte své téma, tak nejdřív zkuste najít ve vyhledavači!" :D lol.. no.. tak sem zvědav.. co se stane ! a kdyby to prostě dělali pořád ti nováčci.. tak jim dát ban.. oni se taky netrapí hledáním, tak moderátoři se taky nebudou trápit.. ať je to fifty fifty..

_________________
Simson S 51 B 2-4 Elektronic (1985): Prodán!
Honda CBR 600 F3 (1998): Prodána!
Mitsubishi Galant VI 2.5L, V6-24V, 120kW Prodán!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Málo lidí!
PříspěvekNapsal: 02 duben 2011, 12:48 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 06 leden 2008, 21:19
Příspěvky: 221
Bydliště: Plzeň
To s tim odšktráváním políčka. Ruku na srdce, četl jsi někdy třeba u instalace programu do PC nebo při registraci na nějaké fórum (či cokoliv jiného) jejich pravidla a podmínky? Tohle si myslím že je bezpředmětné. Bohužel...

_________________
Enduro, 6V, 60/2, sport klika, výměna ložisek a gufer (GO), Reso, otáčkoměr, leštěný motor, boční stojánek, angel eye, alarm, chrmové krytky na levém deklu, imbusové šrouby na motoru
http://www.simsonklubplzen.cz
Simson klub Plzeň, o. s.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Málo lidí!
PříspěvekNapsal: 02 duben 2011, 13:14 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 05 listopad 2010, 07:47
Příspěvky: 1260
Bydliště: Vyskytná
pigiousek píše:
To s tim odšktráváním políčka. Ruku na srdce, četl jsi někdy třeba u instalace programu do PC nebo při registraci na nějaké fórum (či cokoliv jiného) jejich pravidla a podmínky? Tohle si myslím že je bezpředmětné. Bohužel...

TAKY SI MYSLÍM PRSOTĚ JE POTRESTAT třeba tím že by se jim cca an týden zamezilo přístup n aforum a bylo by a ne jenom pro nováčky ale pro všechny 3krát tohle udelaj a trest..

_________________
http://www.motorkari.cz/profil/?uid=105938&act=motorky&scr=0


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Málo lidí!
PříspěvekNapsal: 02 duben 2011, 13:19 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 06 srpen 2009, 20:48
Příspěvky: 1650
Bydliště: Bohumín
Já bych udělal něco takového, že by například, když kliknou na nové téma, nabídla by se jim možnost hledat... něco na ten způsob
A taky tu už bylo řečeno, rozdělení sekce např. Servis do menších podskupin... Elektrika, motor, kostra apod.
Ale dejme tomu čas, vedení taky potřebuje svůj soukromý čas, a ne jen být na fóru a dělat to, co by se "nám" líbilo :?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Málo lidí!
PříspěvekNapsal: 02 duben 2011, 13:47 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 26 březen 2010, 06:55
Příspěvky: 505
Bydliště: Chomutovsko
Podle mého názoru to je v lidech...ten, kdo chce založit nový téma, tak ho prostě založí, i kdyby před sebou měl čtyři tabulky s nápisem hledat...takže jako lepší opatření by mi přišlo, dát takovýmu člověku na nějakou dobu zákaz vstupu, dokud nepochopí, že muže dát dotaz do již vzniklýho topiku...A co se týče duplicitních témat, nešlo by je sloučit nebo ty méně informativný smazat, aby se tu trochu udělal pořádek, sám když hledam téma pro dotaz, nevim, kam ho mam dát, když sou tři strejný témata...to pak jen čtu a vybíram ten nejvhodnější, i přesto, že se tam nic nedozvim...

_________________
Obrázek S51 Enduro 12V (1990)____Obrázek Feuergeist Block 200ccm (1935)____ Obrázek 175/477 (1971)___


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Málo lidí!
PříspěvekNapsal: 02 duben 2011, 19:01 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 23 říjen 2009, 19:17
Příspěvky: 744
Bydliště: Bohumín
pigiousek píše:
To s tim odšktráváním políčka. Ruku na srdce, četl jsi někdy třeba u instalace programu do PC nebo při registraci na nějaké fórum (či cokoliv jiného) jejich pravidla a podmínky? Tohle si myslím že je bezpředmětné. Bohužel...

Ale toto je forum a ne program .. ! a ja mám u programech podminky! ..tak co tu strašíš..

DavIS píše:
Podle mého názoru to je v lidech...ten, kdo chce založit nový téma, tak ho prostě založí, i kdyby před sebou měl čtyři tabulky s nápisem hledat...takže jako lepší opatření by mi přišlo, dát takovýmu člověku na nějakou dobu zákaz vstupu, dokud nepochopí, že muže dát dotaz do již vzniklýho topiku...A co se týče duplicitních témat, nešlo by je sloučit nebo ty méně informativný smazat, aby se tu trochu udělal pořádek, sám když hledam téma pro dotaz, nevim, kam ho mam dát, když sou tři strejný témata...to pak jen čtu a vybíram ten nejvhodnější, i přesto, že se tam nic nedozvim...


přesně.. ale my stím níc neuděláme..

_________________
Simson S 51 B 2-4 Elektronic (1985): Prodán!
Honda CBR 600 F3 (1998): Prodána!
Mitsubishi Galant VI 2.5L, V6-24V, 120kW Prodán!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Málo lidí!
PříspěvekNapsal: 02 duben 2011, 19:10 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 16 březen 2008, 08:47
Příspěvky: 2315
Bydliště: Praha
Bohužel má každý v něčem pravdu,musím souhlasit.Jeden píše jak blb druhej jak tatar že to nejde ani číst.Je to hlavně o přístupu každého z nás JEDNOTLIVCE chovat se tu ohleduplně.A zbytečně nepřidělávat práci jinému.Ono je velmi jednoduché kritizovat že drív to bylo jiné lepší jenže na druhou stranu si nikdo neuvědomí že tento projekt iglu byl stárý jen dva roky.Každým rokem přibývájí příspěvky a zvětšuje se nepřehlednost.Doufám že za nedlouho alespoň někdo ocení snahu že ležím v tématech a třídím a učítám se :D Vše zasadní musíme probrat kompletně ve vedení a podle toho se zařídit na případné změny.

_________________
S 51 Comfort,r.v.1989, SR 50 1CE r.v.1990
ObrázekObrázekObrázek -Básnička,Home Made,Olej.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Málo lidí!
PříspěvekNapsal: 02 duben 2011, 20:49 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 06 leden 2008, 21:19
Příspěvky: 221
Bydliště: Plzeň
Nobody píše:
pigiousek píše:
To s tim odšktráváním políčka. Ruku na srdce, četl jsi někdy třeba u instalace programu do PC nebo při registraci na nějaké fórum (či cokoliv jiného) jejich pravidla a podmínky? Tohle si myslím že je bezpředmětné. Bohužel...

Ale toto je forum a ne program .. ! a ja mám u programech podminky! ..tak co tu strašíš..

Prosím, znovu si přečti co jsem napsal a sám piš česky... Děkuju

_________________
Enduro, 6V, 60/2, sport klika, výměna ložisek a gufer (GO), Reso, otáčkoměr, leštěný motor, boční stojánek, angel eye, alarm, chrmové krytky na levém deklu, imbusové šrouby na motoru
http://www.simsonklubplzen.cz
Simson klub Plzeň, o. s.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Málo lidí!
PříspěvekNapsal: 02 duben 2011, 21:20 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 23 říjen 2009, 19:17
Příspěvky: 744
Bydliště: Bohumín
Taky jsem ani moc nepochopil co píšeš, spíš nerozumím řeči tvého kmene.. tak jak vidím.. kočním s iglem.. =;

_________________
Simson S 51 B 2-4 Elektronic (1985): Prodán!
Honda CBR 600 F3 (1998): Prodána!
Mitsubishi Galant VI 2.5L, V6-24V, 120kW Prodán!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Málo lidí!
PříspěvekNapsal: 02 duben 2011, 21:59 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 03 únor 2007, 15:35
Příspěvky: 486
Bydliště: Buchlovice
De to do kopru, to je pravda. Pribyva temat, vsechno je neprehledne, stari clenove otravene odchazi, novi pokladaji duplicitni dotazy aniz by hledali a tak porad dokola. Reseni teto situace neexistuje.

Fora o kterych vim ze funguji dlouho a kvalitne funguji jenom diky perfektnimu rozdeleni sekci, ruznych opravneni uzivatelu a castecne placenemu pristupu ze ktereho se financuje full-time moderatorsky tym. Coz je samozrejme v podminkach tohoto malickeho fora nemozne.

_________________
Prodávám MZ 251 ETZ: http://www.motoinzerce.cz/motorky/mz/737396-etz-251.html


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Málo lidí!
PříspěvekNapsal: 02 duben 2011, 22:02 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 06 leden 2008, 21:19
Příspěvky: 221
Bydliště: Plzeň
A pak se div, že sem nikdo nechce psát. Myslím, že můj příspěvek je celkem srozumitelný, nevím o co ti jde... Chceš se hádat? Pojď SZ...

_________________
Enduro, 6V, 60/2, sport klika, výměna ložisek a gufer (GO), Reso, otáčkoměr, leštěný motor, boční stojánek, angel eye, alarm, chrmové krytky na levém deklu, imbusové šrouby na motoru
http://www.simsonklubplzen.cz
Simson klub Plzeň, o. s.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.086s | 13 Queries | GZIP : On ]