Simson v Iglů - Fórum

www.simsonviglu.cz
Právě je 28 březen 2024, 09:58

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra


Než budete zakládat nové vlákno, zkuste hledat. Pokud nepomůže, použijte pro pojmenování vlákna nějaký dostatečně výstižný, inteligentní a snadno pochopitelný název. Usnadňujete tak ostatním uživatelům - jak nynějším, tak budoucím - orientaci na fóru. Děkujeme
PS: Příspěvky které toto minimum splňovat nebudou skončí na smetišti. Je nám líto…

Kompletní pravidla k nahléhnutí zde



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 03 prosinec 2007, 15:13 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 08 květen 2006, 17:19
Příspěvky: 541
Bydliště: Hradec Králové
Ahojda kamarádi...

Vánoce se blíží, našetřené penízky teď víc než do nádrže a oprav, či uprav většinou putují spíš na nákup dárku a většina našich moto-miláčků už se pokojně bez baterek a s vyprázdněnými karburátory ukládá k zimnímu spánku. Pojďme si trochu zavzpomínat na léto a potěšit se nad fotkami těch nej simíků - ale i jiných motorek - českých a slovenských luhů a hájů...

:riding:

Na vědomí všech bikerům a bikerkám fóra tohoto se dává, že velká soutěž o nejhezčí moto Simsona v Iglů a této sezony vypuká!

Kdo zúčastniti se chce, nechť mi zašle odkaz na jedno až tři fota svého moto-milacka se kterými chce soutěžit a eventuelně i pár slov (max 160 znaků prosím), a nebo odkaz na svůj profil v galerii přes SZ do 9. Prosince. Den na to budiž hlasování započato a potrvá necelé dva týdny do 22. Prosince, kdy vítězové vyhlášeni budou. Soutěžit smí jakékoliv Vaše vlastní moto.

Žel nízkému rozpočtu ceny movité zatím nemáme :( ale hřejivý pocit z vítězství bude myslím stejně asi odměnou největší...

Předem bych také rad upozornil, ze počet soutěžících bude bohužel omezen, takže příliš neváhejte :wink: a... a vůbec, už Vás nebudu zdržovat, posílejte :)


Snad se Vám toto malé zpestření bude líbit :wink: Ritsi


PS: Třikrát běda tomu, kdo by snad měl v planu podvádět a cizím bikem se chlubit chtěl... Jednak je to jen hra, jednak by mu to stejně dlouho nevydrželo. Věřím, ze jste féroví a nebudeme muset zavádět nějaké "kontrolní mechanizmy", které by nám soutěž akorát komplikovaly a kazily radost z ní... Dik, ze nás nezklamete!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 03 prosinec 2007, 19:51 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 08 květen 2006, 17:19
Příspěvky: 541
Bydliště: Hradec Králové
EDIT: Tak jsem se Vám to rozhodl trošku usnadnit - odkazy v klidu posílejte přímo. Já už si to pak pro potřeby hlasování nějak přeformátuju sám. Mějte se!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 06 prosinec 2007, 01:00 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 08 květen 2006, 17:19
Příspěvky: 541
Bydliště: Hradec Králové
No začínají se mi v SZ pomalu a jistě hromadit samé hezké kousky a startovní pole se nám postupně zaplňuje. Ale řekl bych, že je tu na fóru mnohem víc dobrých bikes, které by stály za poslání a trochu toho přiměřeného pochlubení se :wink: tak se nestyďte, vybírejte a posílejte - ať už to jsou stavby, vystylované a proleštěné potvory, bahňáci, či klasiky...

Konec týdne se nám blíží a myslím, že mnozí z Vás by si rozhodně neměli nechávat sobecky své kousky jen pro sebe, ale podělit se o ně a hodiny práce na nich i s ostatními! Krom toho, kdo nehraje neprohrává... ale taky nesklízí obdiv, uznání a neVítězí :twisted: :band: ... Moje schránka stále napjatě čeká :) So who's the SIM-King :mrgreen: :wink:

3 dny!

Mějte se!

Ritsi


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 10 prosinec 2007, 00:06 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 08 květen 2006, 17:19
Příspěvky: 541
Bydliště: Hradec Králové
Kvalifikace jest u konce, zítra (teda vlastně už dneska :)) může se závod započnout...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 11 prosinec 2007, 12:51 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 08 květen 2006, 17:19
Příspěvky: 541
Bydliště: Hradec Králové
Vybírat a hlasovat můžete zde :wink:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 06 leden 2008, 23:33 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 08 květen 2006, 17:19
Příspěvky: 541
Bydliště: Hradec Králové
Tramtadadá :band: je mi ctí vyhlásit vítěze naší soutěže o nejhezčí moto Simsona v Iglů sezóny 2007


Obrázek Na místě prvním se se suverénním náskokem, který od počátku nabíral a nenechal si vzít, umístil Pepik!



Obrázek Místo druhé drží Rudá sršen mistra Notkyho!



Obrázek Na třetím místě na chlup přesně bok po boku skončili krasavci, které sedlají 100bubu a Mademan!



Na pozicích dalších pak ve velmi vyrovnané skupině:



Ti, jenž se umístili na prvních třech místech mají u nás samolepky na jejich bike s logem našeho fóra (bohužel mám zatím verzi se starou adresou, až bude nová rozešlu) a ještě takovou malou drobnost… ale o té se dozví přes SZ :wink:


Ale myslím, že můžu bez bázně a hany říct, že všechny stroje bez rozdílu stály za to a já mockrát děkuji za účast a pěkné pokoukání!

Seč zvítězit mohl jen jeden, gratulaci vítězi, čest „poraženým“! Vždyť jak se říká, není důležité vyhrát, ale zúčastnit se :wink:


Ještě jednou tedy děkuji za účast jak "závodícím", tak "hodnotícím" - nu a jestli se vám tahle soutěž líbila, co kdybychom si dali zase za čas pokračování?

Mějte se!

Ritsi

PS: Omlouvám se, že to tak trvalo, nastala menší odstávka (časo)Míry a ještě se muselo pár věciček dořešit...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.057s | 14 Queries | GZIP : On ]