Simson v Iglů - Fórum

www.simsonviglu.cz
Právě je 16 duben 2024, 22:26

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra


Než budete zakládat nové vlákno, zkuste hledat. Pokud nepomůže, použijte pro pojmenování vlákna nějaký dostatečně výstižný, inteligentní a snadno pochopitelný název. Usnadňujete tak ostatním uživatelům - jak nynějším, tak budoucím - orientaci na fóru. Děkujeme
PS: Příspěvky které toto minimum splňovat nebudou skončí na smetišti. Je nám líto…

Kompletní pravidla k nahléhnutí zde



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Kwjety
PříspěvekNapsal: 11 červen 2010, 22:57 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 30 červenec 2008, 18:51
Příspěvky: 11
Bydliště: Štatl, pro cajzli Brno
Zdarec, chtěl bych se s váma podělit o svou radost... Asi před dvěma měsíci jsem si pořídil zelenýho Simsona S51 B2-4. Předtím stál několik let bez jakékoliv manipulace. Vyhrál jsem ho v aukci za pár šupů a tak jsem se na něj s radostí vrhl. Bylo sundaný přední kolo, všude nános prachu a šmíru, předchozí majitel nebyl schopnej sundat zadní kolo a tak byla zadní osa uříznuta, chyběly napínáky řetězu, táhlo zadní brzdy a různé drobnosti, hlavní problém byla spínací skříňka, kterou jsem si nakonec koupil novou, koupil jsem i nová těsnění apod. Vše jsem poctivě vyčistil, koupil novej řetěz, kohoutek (ten se mi před očima doslova rozpadl), nakonec jsem zůstal u originálu, ale s novým sítkem a těsněním. Spínačí skříňku jsem zapojil podle schématu a něvěříc, že jsem vše provedl správně jsem zapl benzín, spínací skříňku a asi na čtvrtý pokus to chytlo, což jsem vůbec nečekal :D . S radostí jsem jel novej stroj otestovat a musím říct, že při prvním rozjezdu jsem ani nevěřil, jakej má Simson zátah. Oproti dvěma Pionýrům a jedné Babettě, které vlastním, to bylo úplně něco jinýho, Simálek krásně tahá odspodu, tam kde jedu na Pinckovi za jedna, maximálně za dva, si na Símovi jedu za tři v plné kráse. Nemůžu si to vynachválit a až na pár věcí (velkej průměr palivové hadičky (ucává benzín), špatně dotažený koleno výfuku (moje blbost :D) a vypadávající jednička při rozjezdu do většího kopce) su naprosto spokojenej, pokud bude o prázdninách brigáda, tak do toho trošku zainvestuju a udělám si z toho pěknou mašinku. Vzhledově zatím nevypadá nic moc, ale takřka všecko je původní, nic nezbastleno a při trochu péče... :)
Příloha:
Poznámka: Pohonná jednotka, která by potřebovala trochu opucovat :D
Fotka086.jpg [343.18 KiB]
Zatím nestaženo
Příloha:
Poznámka: Zezadu
Fotka085.jpg [343.9 KiB]
Zatím nestaženo
Příloha:
Poznámka: Zboku
Fotka084.jpg [357.05 KiB]
Zatím nestaženo
Příloha:
Poznámka: Zepředu
Fotka080.jpg [361.92 KiB]
Zatím nestaženo

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.114s | 14 Queries | GZIP : On ]