Simson v Iglů - Fórum

www.simsonviglu.cz
Právě je 28 březen 2024, 23:42

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra


Než budete zakládat nové vlákno, zkuste hledat. Pokud nepomůže, použijte pro pojmenování vlákna nějaký dostatečně výstižný, inteligentní a snadno pochopitelný název. Usnadňujete tak ostatním uživatelům - jak nynějším, tak budoucím - orientaci na fóru. Děkujeme
PS: Příspěvky které toto minimum splňovat nebudou skončí na smetišti. Je nám líto…

Kompletní pravidla k nahléhnutí zde



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Karburátor 16n1- 11 trable
PříspěvekNapsal: 18 květen 2017, 19:20 
Offline
Uživatel

Registrován: 09 duben 2017, 16:27
Příspěvky: 4
Zdravím vás mám takový menší problém na simálu s 51 enduro je tam origo karbec, nastartovat jde v pohodě maximálně na 4 šlápnutí s tím není problém aj volnoběh je v pohodě, ale ten druhý sroubek na bohatos te smesi mám nějaký vadný jestli si s tim majitel predemnou hral fakticky nevím ale je to obycejny sroubek s metricky uavitem a normalnim plichym zakončením mezi ním a karbecem je kus gumy jakoby podlozka asi pul centimetrů vysoká a ten sroubek jakoby nejde vubec dotahnout ale do zavitu se chyti bojim se ze je strzeny ale tim padem asi nemohu stelovat bohatost směsi tzn. Svicka cerna jako uhel vetsinou je suchá, karburator jsem cistil cistit jsem i kohout z nádrže ale vubec nejde do otacek proste mu to z volnobehu dost trva nez se vytočí a ted mi posledni dobou jakoby cuká na jedničku plny plyn a jakoby vynechává už si nevím rady a jsem v tomto oboru nezkušený tak vás prosím o vaši radu.( Omlouvam se za diakritiku a chyby a za zalozeni noveho tematu ale o tomto jsem opravdu nenasel ani tuk) predem diky


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Karburátor 16n1- 11 trable
PříspěvekNapsal: 27 květen 2017, 13:58 
Offline
Uživatel

Registrován: 04 duben 2015, 08:22
Příspěvky: 331
Bydliště: Mělník
Máš tam pravděpodobně špatný šroubek na nastavení směsi , předchozí maj. asi ztratil tak tam narval obyč. šroub.Tím nikdy bohatost směsi nevyšteluješ.
Musí mít krátkej zavit a tělo do konusu. Pohledej , už se tu řešilo.

_________________
Simson skůtr SR50/1C r.v.1989 12V Přetuníno na 70ccm, Amal 18, 70km/hod po rovině , 70tkovej primar , 17z


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 63 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.075s | 15 Queries | GZIP : On ]