Simson v Iglů - Fórum

www.simsonviglu.cz
Právě je 30 duben 2024, 06:12

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra


Než budete zakládat nové vlákno, zkuste hledat. Pokud nepomůže, použijte pro pojmenování vlákna nějaký dostatečně výstižný, inteligentní a snadno pochopitelný název. Usnadňujete tak ostatním uživatelům - jak nynějším, tak budoucím - orientaci na fóru. Děkujeme
PS: Příspěvky které toto minimum splňovat nebudou skončí na smetišti. Je nám líto…

Kompletní pravidla k nahléhnutí zde



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: dusí se ale jen chvílemi
PříspěvekNapsal: 16 červen 2013, 19:38 
Offline
Uživatel

Registrován: 14 červen 2013, 08:01
Příspěvky: 11
Koupil jsem si síma s51 enduro 50ccm ale upgaednul jsem ho na 60ccm a když ho nastartuju a je studenej tak pohoda jde vytočit a drží otáčky ale jak se začne ohřejvat tak nejde skoro vůbec přidat prudčejc plyn musí se pomalu jinak se dusí až se ohřeje hodně tak mi chcípne a už nejde natočit až vychladne tak zas normálně nastartuju na dvě našlápnutí a když mi dneska běžel tak jsem ho vzal na ulici dal jsem tam jedničku a rozjel jsem se ale byl takovej chcíplej moc se mu nechtělo jako vytočil jse ale málo jakoby neměl sílu.
Jinak vejfuk je vypálenej páč ten nebyl snad od výroby čištěněj :D jinak v karbci hladina nastavena ale plováky jsou promáčklý a jeden byl plnej benolu tak jsem ho rozcínoval a pak zas zacínoval ted' už do něj neteče a karbec komplet čištěněj kompresorem, ale karbec teda není přetryskovanej jestli teda má bejt když tam ted' je místo 50ccm 60 ccm jsou tam normál origo trysky.Jiskru dává jak prase (zkoušel jsem ho s víc svíčkama a pokaždý stejný jinak svíčky brisk 15c myslim) ale není seštelovanej moc karbec páč se mi furt nějak nedaří ho naladit hlavně tu bohatost.Jestli někoho něco napadá tak mi písněte dík


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: dusí se ale jen chvílemi
PříspěvekNapsal: 16 červen 2013, 20:22 
Offline
Uživatel

Registrován: 31 prosinec 2011, 17:01
Příspěvky: 274
Bydliště: Krnov
zapomněl si na podstatou věc jestli si kupoval válec nový a nebo si jen nechal přebrousit origo. jestli si kupovl nový tak to můžeš mít stejný problém jak já přidírání za studena chytá hned na poprvé jde vytáčet v pohodě ale jak se to ohřeje tak to za tepla nejde do otáček ani za boha někde zastavím ted že se rozjedu přidám plyn začne se to dusyt a zdechne pak už ani nastartovat nejde a musí se to roztlačit a držet v otáčkách a taky to jde mín vytáčet jak za studena ale jestli ti to za tepla nejde ani roztlačit tak hledej chybu v zapalování. :D

_________________
60/6 bvf19 Vmax-rovina 98dle radaru-z kopce 110km/h :D :D a tachometr mi špatně neukazuje! :D :D :D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: dusí se ale jen chvílemi
PříspěvekNapsal: 16 červen 2013, 20:39 
Offline
Uživatel

Registrován: 14 červen 2013, 08:01
Příspěvky: 11
no válec je kupovanej ale to předce není normální někde tam musí bejt nějaká chyby trochu bych to tipoval na ty poohejbaný plováky ale nevím no.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: dusí se ale jen chvílemi
PříspěvekNapsal: 16 červen 2013, 20:48 
Offline
Uživatel

Registrován: 14 červen 2013, 08:01
Příspěvky: 11
já když zastávím a přidám plyn tak se to dusí ale nechcípne musím ho spíš přidávat pomalu a jak se trošku otáčky zvýší tak už ho můžu pořádně vytůrovat ale jak zase spadne do volnoběhu tak zas musím nějak ty otáčky zvýšit jinak jsem si všil že když jsem ho měl na stojanu a dusil se mi po přidání plynu tak jsem přídal plyn a točil šroubkem bohatosti kousek jsem s ním pootočil a otáčky hned vylítly ale jak spad do volnoběhu tak jsem za musel dát plyn a otočit tím šroubkem bohatosti aby vylítli ty otáčky a tak furt dokola.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 122 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.218s | 16 Queries | GZIP : On ]