Simson v Iglů - Fórum

www.simsonviglu.cz
Právě je 09 květen 2024, 17:29

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra


Než budete zakládat nové vlákno, zkuste hledat. Pokud nepomůže, použijte pro pojmenování vlákna nějaký dostatečně výstižný, inteligentní a snadno pochopitelný název. Usnadňujete tak ostatním uživatelům - jak nynějším, tak budoucím - orientaci na fóru. Děkujeme
PS: Příspěvky které toto minimum splňovat nebudou skončí na smetišti. Je nám líto…

Kompletní pravidla k nahléhnutí zde



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 11 červen 2007, 21:24 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 26 prosinec 2006, 21:42
Příspěvky: 334
Bydliště: Police Nad Metují
ja mam sice 50ccm ale nastartuji to i rukou :lol: 8)

_________________
Komu se můj simson nelíbí, ať mi výfuk políbí!:D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 červen 2007, 19:05 
Offline
Uživatel

Registrován: 17 září 2006, 20:33
Příspěvky: 90
Bydliště: Rychnov nad Kn.
luki píše:
Vajglos píše:
Jo, vam to mozna nevadi, ale prez tu mou kurevskou kompresi to pretlacit taky neni zadna prdel :o)) To ma fakt kompresi jak naka 600 :-D

nekecaj blbiny :lol: :lol: :lol: :lol:
ja mam 60ccm, kompresiu ma ako ma mat bo je tesne po vybruse a nastartujem to aj po sediacky na 1. brnk ide....


Nekecam blbiny panacku.... Pral bych ti nekdy startovat miho sima :D Ja jak to mam predelany na 70ku, tak tam mam hlavu 50kovou !! a to jeste extreme snizenou !! Takze to mam fakt nekdy i problem natocit.. Ja vim ja vim ze mam vsechno spatne a ze mi pujde vsechno do hajzlu, ale proste to tak mam a mit budu a nevymluvi mi to nikdo :-)

_________________
Simson Enduro r.v. 1984, 6V, 70ccm, Bing 17, 17z kolecko, bocni stojan, otevreny sani vzduchu


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 červen 2007, 19:19 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 15 srpen 2006, 17:44
Příspěvky: 380
Bydliště: Křemže (U Č. Buď.)
Vajglos píše:
luki píše:
Vajglos píše:
Jo, vam to mozna nevadi, ale prez tu mou kurevskou kompresi to pretlacit taky neni zadna prdel :o)) To ma fakt kompresi jak naka 600 :-D

nekecaj blbiny :lol: :lol: :lol: :lol:
ja mam 60ccm, kompresiu ma ako ma mat bo je tesne po vybruse a nastartujem to aj po sediacky na 1. brnk ide....


Nekecam blbiny panacku.... Pral bych ti nekdy startovat miho sima :D Ja jak to mam predelany na 70ku, tak tam mam hlavu 50kovou !! a to jeste extreme snizenou !! Takze to mam fakt nekdy i problem natocit.. Ja vim ja vim ze mam vsechno spatne a ze mi pujde vsechno do hajzlu, ale proste to tak mam a mit budu a nevymluvi mi to nikdo :-)
tak si to seřiť a nebudeš tam muset dávat nějakej startér z trabanta

_________________
Uvidíme, jak to dopadne


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 18 červen 2007, 16:06 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 24 září 2006, 19:17
Příspěvky: 37
Bydliště: Praha
Tak takhle uz jsem se dlouho nezasmal!!
Zajimalo by me jestli mel dotycny starter z Trabanta v ruce!!
Ta vaha je slusna a velikost tez ale kdyby jsme zanedbali tohle tak dalsi a to uz hodne podstatna vec je odebirany proud!! Ze srandy jsem meril klestovym ampermetrem proud pri startovani u Trabanta jelikoz jsme ho meli donedavna doma (mama na nakupy apod) a proud ktery tek kabelama byl obrovsky zalezelo na tom zda bylo teplo nebo zima ale v prumeru asi 300A (U 12V aut je to asi 150-200A) takze to ze s 11Ah batrkou nastartujes simaka neee myslim ze ani neotocis starterem aby jsi neznicil baterku...
Ale ted jina vec koukal nekdy nekdo po motorku na sterace?je i slusne zprevodovanej a ma peknou silu ale tu praci s tim ho umistiti nevim nevim myslim ze spravne serizenej simsou je porad lepsi :)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 18 červen 2007, 16:40 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 14 červenec 2006, 10:33
Příspěvky: 2033
Bydliště: Stará Boleslav
motorek ze steracu me taky napadl ale zase nejni furt tak malej a navíc musí se trochu poupravit, aby se otáčel dokola a rychlost je malá a navíc se musí vymyslet volnoběžka, která náš startér po naskočení motoru odepne


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.059s | 13 Queries | GZIP : On ]