Simson v Iglů - Fórum

www.simsonviglu.cz
Právě je 28 březen 2024, 19:21

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra


Než budete zakládat nové vlákno, zkuste hledat. Pokud nepomůže, použijte pro pojmenování vlákna nějaký dostatečně výstižný, inteligentní a snadno pochopitelný název. Usnadňujete tak ostatním uživatelům - jak nynějším, tak budoucím - orientaci na fóru. Děkujeme
PS: Příspěvky které toto minimum splňovat nebudou skončí na smetišti. Je nám líto…

Kompletní pravidla k nahléhnutí zde



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: SPZ
PříspěvekNapsal: 18 srpen 2015, 16:59 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 14 duben 2008, 20:42
Příspěvky: 1340
Bydliště: Liberecko... krásnej kraj... (okres Semily))
nebyl to Trpišovský ale Vít Bárta, kdo kvůli neoriginální značce přišel o papíry. Když natrefíš na blbce kterje to bude řešit přijdeš o ně taky, i když je to jen simson. Je jedno jak vypadala původní značka,byla původní (originální). Teď jsi dostal nějakou která je originální a ve chvíli, kdy místo ní dáš tvarově jinou, už originální nebude. Jinak podle novýho zákona už značky zůstávají i mezi kraji. A mám za to že přesně ta okresní začínající třemi písmeny je ta ošklivá plachta, ty nový krajský co mají EU už tak hrozný nejsou, jak jsem psal.

http://www.12bodu.cz/bodovany-prestupek-125c-1a-2.html


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: SPZ
PříspěvekNapsal: 18 srpen 2015, 18:59 
Offline
Uživatel

Registrován: 27 červenec 2015, 17:06
Příspěvky: 20
Bydliště: Heřmanův Městec
Bubaaak píše:
Když natrefíš na blbce kterje to bude řešit přijdeš o ně taky, i když je to jen simson


Jasný, odkaz sem si pročet, ale ač to byla sviňárna na entou, VŽDYCKY tam byla chyba: buď tam bylo tažné zařízení nebo vybledlé čísla..... jo jako chápu tvé obavy (no co tvé, měli by být především mé :wink: ), proto se ptám, jak vypadá ten plast.... páč jestli budu mít SPZ ve 100% dobrym stavu, tak i ty největší **** **** ****** to prostě fotit nebudou..... to mi radši zkontrolujou upevnění zástěrek a správný úhel potkávacího světla jak tohle ( aspoň doufám) každopádně do "velkoměsta" plnýho těch buzíků jezdím minimálně resp vůbec a ty normální tak hrozný nebejvaj :lol:

_________________
Simson S51 B 2-4 Elektronik r.v. 1983
99,9% origo stav, barva ZELENÁ ;)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: SPZ
PříspěvekNapsal: 18 srpen 2015, 20:35 
Offline
Uživatel

Registrován: 21 říjen 2012, 11:32
Příspěvky: 760
Bydliště: polabí a okolní kopce
krajskou ceduli nech orig,jakákoliv upravaje přestupek a klido ti vypálej správní řízení. :shock: :shock:
jestli chceš hezkou no tak tě novodobé RVHP nemine. Obrázek

Obrázek

_________________
starší motocyklista 2 kategorie

Všeliké kvaltování toliko pro hovado dobré jest. J.A.Komenský


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: SPZ
PříspěvekNapsal: 15 červenec 2016, 22:53 
Offline
Uživatel

Registrován: 14 červenec 2016, 19:38
Příspěvky: 10
Bydliště: Louny
kupoval jsem nedávno několik pionýrů a každý s jinou velikostí značky. Tak jsem se na to zeptal, jak vyměnit plachtu za něco normálního. Mají na výběr tři velikosti značky, stačí říci, kterou chci. Ta nejmenší je opravdu skvělá, přesně na malý motocykl.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: SPZ
PříspěvekNapsal: 30 srpen 2016, 12:21 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 10 srpen 2016, 12:41
Příspěvky: 46
Bydliště: Luštěnice
Přesně tak , nikdy nevíš kdo tě zastaví a co to bude za blbce , když bude chtít rejpat tak pohledem pozná každý že nejde o originální SPZ , a pak už se to veze , správní řízení pokuta odebrání řidičáku , a nikdo se s tebou bavit nebude , na těch nosičích se to dá ještě okecat a pochopit ale už vidím úředníka co má s tebou slitování za to že se ti nelíbila origo SPZ .
Myslím si že to za tohle riziko nestojí.

p.s. s těma krajema já vyfasoval pražskou SPZ a to máte vidět jak kolikrát lidi koukají kde jsem se tam se símakem vzal :D

_________________
Simson S51 Enduro , r.v. 1983
MZ ETZ 150 , r.v. 1990 original stav.
MZ ETZ 251, r.v. 1989


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.157s | 13 Queries | GZIP : On ]