Simson v Iglů - Fórum

www.simsonviglu.cz
Právě je 28 březen 2024, 13:20

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra


Než budete zakládat nové vlákno, zkuste hledat. Pokud nepomůže, použijte pro pojmenování vlákna nějaký dostatečně výstižný, inteligentní a snadno pochopitelný název. Usnadňujete tak ostatním uživatelům - jak nynějším, tak budoucím - orientaci na fóru. Děkujeme
PS: Příspěvky které toto minimum splňovat nebudou skončí na smetišti. Je nám líto…

Kompletní pravidla k nahléhnutí zde



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Simace na 60tku s bingem 17
PříspěvekNapsal: 23 prosinec 2013, 19:46 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 23 listopad 2012, 14:46
Příspěvky: 29
Cus vim ze to tu bylo mockrat ale mat trosku jine potize nez co jsem nasel prez zimu bych chtel koupit na simace 60tku ale nwm odkud vetsinou jsou polske a ty se mi kupovat nechce premyslim o 60/4 nebo 60/2. Doma mam jeste bing 17 ktery jsem dostal kdyz jsem kupoval simace pred rokem ale to neni dulezity tak se chci zeptat na ktereu 60/4 nebo 60/2 bude lepsi tento karbec dat?
A kdyz dam 60tku mam udelat jeste neco? Preba koupit i hlavu nebo muze hlava zustat stejna? Naslel jsem to jenom tady: 60/4 jenom tady http://www.moto-prodejna.cz/tuning-zvet ... 0-ccm.html ale tam pisou ze by to chtelo i lespi vejfuk ale tolik zase nemam ale kdyby to slo bez sportovniho vyfuku tak je tom 60/4 stejny zavit na vyfuk nebo uz vetsi 32mm? Dekuju vim ze optezuju ale je mi teprv 15 a simsony zatim moc neznam tak budu vdecnej za kadou radu.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Simace na 60tku s bingem 17
PříspěvekNapsal: 24 prosinec 2013, 00:03 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 27 říjen 2010, 10:04
Příspěvky: 1105
Bydliště: Mladá Boleslav
nahoře je tlačítko hledat na tohle téma je tady toho kotel ale fajn ;-) nejlepší pro tebe by bylo vzít válec co máš a dát ho na výbrus na vrtání 41mm to je 60 ccm je to lepší než ty polský sady 60/4 víc točí o něco líp jede ale bez lepšího laufu nic moc ... 60/2 poznáš hlavně při jízdě ve dvou že nemusíš tolik podřazovat (samozřejmě i pokud jedeš sám) nebo pokud jezdíš výhradně sám můžeš dát o zub větší řetězový kolečko tzn 16zubů hlavu 60kovou nekupuj ;-) je to zbytečný s 50kovou budeš mít lepší kompresi ten bing bude dle mího určitě lepší na 60/2 na 60/4 už bych dal asi něco většího spíš si tady projdi forum přez tlačítko HLEDAT nahoře :-) je tady spousta témat a najdeš plno rad které ti pomohou :-) tak mě napadá origo lauf jde i poupravit nevím jak přesně se ta úprava jmenuje aoo1 nebo tak něco ... zkus pohledat kdo hledá najde :-)

_________________
s51 : http://1url.cz/8QaZ
3,5k 2,7kw feel the power !!! :D :D :D
simson 50/2 leo vince zelená RS + facelift :-P
MZ ---> originál je originál zatím :D
Fotky : https://picasaweb.google.com/110386673902623613874


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Simace na 60tku s bingem 17
PříspěvekNapsal: 24 prosinec 2013, 09:24 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 18 červenec 2013, 18:27
Příspěvky: 2219
Bydliště: Tábor
http://www.simsonviglu.cz/phpBB/phpBB3/viewtopic.php?f=1&t=9558 Tady je ta upráva seiovýho výfuku. Zkoušel jsem to udělat, ale žádnej rozdíl jsem v tom nepoznal.Jenom zvuk to má hezčí :)

_________________
Simson Enduro, 12V, 70ccm. V-Max: 70km/h

Baterka je jako pták nemarodí ale hned chcípne.

Hulí modře, jede dobře.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Simace na 60tku s bingem 17
PříspěvekNapsal: 24 prosinec 2013, 10:21 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 09 říjen 2012, 19:46
Příspěvky: 184
Bydliště: Libňatov okres Trutnov
Kombinace dobrá.. Jelikož mám 53jku, tak na ní se už jiný karburátory než Bing nedávaly, takže už 40 000km.. :) Mám odježdíno na 50/2 i na 60/2.. Postřehy? Když jsem v 60tce dal jehlu na 3 zářez od shora, tak to jede srovnatelně jako 60/4.. :wink:

_________________
Simson S63 Enduro, 1994, 12V

"Největší frajer není ten co jezdí nejrychleji. Největší frajer je ten, co vydrží jezdit nejdéle."


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Simace na 60tku s bingem 17
PříspěvekNapsal: 24 prosinec 2013, 11:59 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 23 listopad 2012, 14:46
Příspěvky: 29
winie píše:
nahoře je tlačítko hledat na tohle téma je tady toho kotel ale fajn ;-) nejlepší pro tebe by bylo vzít válec co máš a dát ho na výbrus na vrtání 41mm to je 60 ccm je to lepší než ty polský sady 60/4 víc točí o něco líp jede ale bez lepšího laufu nic moc ... 60/2 poznáš hlavně při jízdě ve dvou že nemusíš tolik podřazovat (samozřejmě i pokud jedeš sám) nebo pokud jezdíš výhradně sám můžeš dát o zub větší řetězový kolečko tzn 16zubů hlavu 60kovou nekupuj ;-) je to zbytečný s 50kovou budeš mít lepší kompresi ten bing bude dle mího určitě lepší na 60/2 na 60/4 už bych dal asi něco většího spíš si tady projdi forum přez tlačítko HLEDAT nahoře :-) je tady spousta témat a najdeš plno rad které ti pomohou :-) tak mě napadá origo lauf jde i poupravit nevím jak přesně se ta úprava jmenuje aoo1 nebo tak něco ... zkus pohledat kdo hledá najde :-)


Ja hledal jenze ty karbce jsem vsude cetl amal nebo tak nejak, 60/2 vs 60/4 jsem hledal ale nasel jaky je v nich rozdil ale ja spis chtel vedet na ketrej valec bude lepší bing 17. aa stejně abystese tady nenudily tak muzete radit nezkusenemu klouckovy :D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Simace na 60tku s bingem 17
PříspěvekNapsal: 24 prosinec 2013, 15:53 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 27 říjen 2010, 10:04
Příspěvky: 1105
Bydliště: Mladá Boleslav
no srovnatelně jako 60/4 to asi uplně ne :-D to jsi možná trochu přestřelil :-D ale podle mě je ideální 60/2 a ten bing :-)

_________________
s51 : http://1url.cz/8QaZ
3,5k 2,7kw feel the power !!! :D :D :D
simson 50/2 leo vince zelená RS + facelift :-P
MZ ---> originál je originál zatím :D
Fotky : https://picasaweb.google.com/110386673902623613874


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Simace na 60tku s bingem 17
PříspěvekNapsal: 26 prosinec 2013, 16:51 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 09 říjen 2012, 19:46
Příspěvky: 184
Bydliště: Libňatov okres Trutnov
winie píše:
no srovnatelně jako 60/4 to asi uplně ne :-D to jsi možná trochu přestřelil :-D ale podle mě je ideální 60/2 a ten bing :-)


Rychlostně to je stejný.. Jen co jsem tak postřehl z jízdy... Navíc to byl polák, tak nevím..

_________________
Simson S63 Enduro, 1994, 12V

"Největší frajer není ten co jezdí nejrychleji. Největší frajer je ten, co vydrží jezdit nejdéle."


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.101s | 13 Queries | GZIP : On ]